Kristína Gáliková

Kristína Gáliková

Kristína je CEO PR agentúry Full Time PR zameranej na komunikáciu tech. firiem, startupov a fintechov v slovenských a českých médiách. Kristína pôsobí v PR takmer desať rokov a vďaka komunikácii šitej na mieru vytvára so svojím tímom  dlhodobú a efektívnu komunikáciu, prostredníctvom ktorej firmám zvyšujú povedomie o značke.

Michal Rovňan

Michal Rovňan

Michal študoval na Fakulte managementu Univerzity Komenského. Počas štúdia pracoval aj na rôznych projektoch zameraných na predaj v neziskových organizáciách, kde začal svoju kariéru v oblasti predaja. Aktuálne pracuje na pozícii Account manažéra pre verejnú správu v IT segmente.

Patrik Dolinský

Patrik Dolinský

Technológie, šport, lifehacky a kvalitné gastro doplnené o kaviarňové povaľačstvo. Tieto témy si idem.Úspešný účastník show Jama Levova Spoluzakladateľ barového cateringu M-Bar Catering Tvorca myšlienky dostupného športovanie YourLOX Závislý od športu a kávičiek.

Szabina Némethová

Szabina Némethová

Pracujem ako senior špecialista pre vzdelávanie a trénerka mäkkých zručností pre Deloitte. Som absolventkou Mgr. štúdia psychológie a certifikovanou talentovou konzultantkou podľa metodológie Gallup CliftonStrengths. Pôsobila som vo viacerých neziskovkách, ktoré sa venujú mládeži (AIESEC, IPčko).

Dalibor Slávik

Dalibor Slávik

Pracovať s najlepšími, meniť tak svet, ľudí a biznis je mojou a tiež aj našou firemnou víziou. Som headhunter a posledných 20 rokov vyhľadávam talenty pre globálne aj lokálne firmy. Môj osobný brand po rokoch práce patrí k renomovaným a jedným z najrešpektovanejších v oblasti Human Capital/Human Resources na Slovensku. Expertíza, ktorú som nadobudol, ovplyvňuje dianie vo firmách a edukuje jednotlivcov, ako aj laickú verejnosť. Okrem biznisu sa venujem aj spoločensky zodpovedným projektom pro bono. Je to pre mňa cesta, ako prispieť k zdravej a vzdelanej občianskej spoločnosti. Som tiež členom správnej rady organizácie Junior Achievement Slovensko, ktorá viac ako 30 rokov na Slovensku (viac ako 100 rokov globálne) podporuje talenty a vzdelávanie v oblasti finančnej gramotnosti, podnikania a najnovšie aj digitálnych zručností. Akreditovaných programov organizácie sa zúčastňujú žiaci základných a stredných škôl. Na Slovensku nepôsobí ďalšia podobná organizácia, ktorá by ako súčasť JA Worldwide bola už druhýkrát nominovaná na Nobelovu cenu za mier. https://www.jaslovensko.sk/ Od roku 2020 tvorím videopodcast Espresso HR, ktorý edukuje a kultivujte nielen odbornú HR, ale aj laickú verejnosť na Slovensku.