PRIDAJ SA K NÁM!

Chceš tráviť zmysluplne čas, niečo sa naučiť a pomôcť? Poď písať tvoj spoločný príbeh s FG Europe.

Ako sa mám zorientovať vo všetkých možnostiach, čo mám?

Aj toto a mnohé ďalšie otázky riešime ako kariérna poradenská organizácia. Staň sa projekťákom/ projekťáčkou v FGE a pomôž nám pripraviť mladých na budúcnosť.

Našu činnosť realizujeme prostredníctvom zážitkového vzdelávania – projektov a aktivít.

KTO JE PROJEKŤÁK?

Projekťák je dobrovoľník v FGE. Pripravuje pre teba všetkú tú mágiu, zabezpečuje fungovanie projektov. Projekťáci sú rozdeľovaní v FGE podľa projektov.

projekťákov v FGE dnes

PREČO SA PRIDAŤ K NÁM?

Sme tu pre všetkých, ktorí sa chcú rozvíjať a zmysluplne pomáhať spoločnosti.

urob to pre druhých

Z

Pomôž mladým vybrať si cestu

Pamätáš si toho kamaráta, ktorý si nevedel vybrať VŠ, alebo známeho, ktorý netušil ako sa bude živiť po práci? Pomáhame stovkám ľudí, ktorých trápia tieto otázky.

Z

O kariére sa hovorí málo. zmeňme to spolu

Snažíme sa dostať témy o kariére do verejného priestoru.

Z

Priprav svet na generáciu z

Snažíme sa preklenúť priepastné rozdiely medzi generáciami. Chceme pomôcť firmám pochopiť mladých a zároveň mladým pomôcť mať realistické očakávania.

účastníkov našich aktivít za 9 rokov. Pomôž nám, aby ich bolo viac.

uROB TO PRE SEBA

Buduj svoj skill v praxi

Naším mottom je dať ti zručnosti oveľa skôr ako prídeš do firmy alebo biznisu. To najľahšie získaš v „teréne“. Naučíme ťa myslenie procesne, tímovo a kreatívne. U nás môžeš skúsiť preberať zodpovednosť za rôzne úlohy pod dohľadom skúsených.

Maj Impact a spoznaj ľudí

Aktivity robíme celoročne = rýchlo uvidíš výsledky tvojej práce. FGE je komunita pracujúca s mnohými partnermi. Získaj skvelé kontakty do budúcna a vytvor si priateľstvá na celý život.

Vzdelávačky podľa tvojej chuti

Počas roka robíme interné vzdelávačky tak, aby ti priniesli tému, ktorú sa chceš naučiť. A vieme ťa poslať na školenie aj za hranice!

Otváraj si dvere

To, že si urobil niečo navyše, ti veľmi radi potvrdíme do životopisu. Sme kariérno-poradenská NGO. Tak ti aj poradíme.

Pre koho je dobrovoľníctvo v FGE určené?

Prejdi nápisom pre odpoveď

FGE tvorí mladý kolektív.

Najviac si FGE užiješ, ak si vo veku VŠ študenta alebo jednoducho mladého človeka do 30 rokov. Dnes sú u nás ľudia od 1. ročníka na bc. stupni a tí najskúsenejší majú viac ako 30. Pomáhame si navzájom.

Musím žiť v Bratislave, aby som sa mohol/mohla zapojiť?

Prejdi nápisom pre odpoveď

Nie. Nemusíš.

Je pravdou, že FGE je organizácia založená na komunite a radi sa stretávame. Je vhodné byť z okolia Bratislavy, avšak máme mnoho členov, ktorí nám pomáhajú z iných miest.

Populárna otázka: Koľko času mi to zaberie?

Prejdi nápisom pre odpoveď

Rešpektujeme časové limity.

Priemerná doba, ktorú naši členovia venujú FGE, je 4 až 5 hodín týždenne. Keď sa blížia veľké podujatia, pracujeme viac. Sú tu však aj tí, ktorí sa organizácii venujú viac. Všetko závisí od toho, ako sa cítiš a na čom chceš pracovať.

Hľadáme dobrovoľníkov pre:

Q

Člen MiniErasmus tímu

Člen tímu pre ERASMUS+ projekty

Hľadáme člena tímu, ktorý by sa venoval ako projekťák event managementu ERASMUS+ projektu Ready4Future. R4F sa uskutoční v lete 2024. V rámci spolupráce ponúkame aj ďalšie príležitosti ako sa zlepšovať v práci s projetkami.

Q

Člen MiniErasmus tímu

Člen tímu vlajkového projektu MiniErasmus

Hľadáme člena tímu, ktorý by sa venoval ako projekťák event managementu projektu MiniErasmus. ME bude mať od nového akad. roka 2 tímy – jarný a jesenný. Neskôr si budeš môcť vybrať, no teraz potrebujeme tvoju pomoc pre jesenný projekt. Čo budeš robiť v ME? Kombinácia event management čínností po dohode s projekt lídrom:

  • komunikácia s partnermi, školami, žiakmi,
  • management tútorov,
  • management programu,
  • získavanie nových škôl a partnerov do projektu.
Q

Člen KOMPAS tímu

Člen tímu pre nový projekt – KOMPAS

Pomôž nám s organizáciou pilotnej fázy projektu Kompas! V Kompase budeme potrebovať pomoc s organizáciou konkrétnych vzdelávacích a sebarozvojových eventov. Pôjde o eventy jednodňové, no občas aj o víkendovky, avšak tvoju ruku k úspechu môžeš pridať aj v ostatných organizačných častiach projektu!

Q

Člen PET tímu

Člen tímu pre verejné podujatia a konferencie

Pomôž nám pri organizácii eventov – konferencii, workshopov, diskusii a mnoho ďalšieho! 🙂

V tíme potrebujeme pomocnú ruku k všetkým agendám súvisiacim s organizáciou eventov – komunikácia : s priestormi, speakermi, hosťami, spoznormi..

Oceníme pomoc pri kreatívnom vymýšťaní tém pre naše eventy a tiež pri samotnom plánovaní programu a obsahu daných eventov. 🙂

Ďalšie relevantné stránky

Náš tím

Projekťáci

O nás

Domov