PRIDAJ SA K NÁM!

Finalista Dobrovoľníka roka 2016 a víťaz Národnej ceny kariérového poradenstva 2016 hľadá posily do tímu!

 

Future Generation Europe si dáva za cieľ vzdelávať mladých vo veku od 16 do 25 rokov. Veríme, že pomôžeme budúcej generácií zlepšiť svoju šancu uspieť a zlepšiť tak Slovensko a Európu. Za 5 rokov našej činnosti sme pomohli okolo 4.500 študentom. Boli by sme radi, keby si nám pomohol/la toto číslo zvýšiť.

Študentov stredných a vysokých škôl

Stredných škôl

Partnerských vysokých škôl a fakúlt

Ocenenia

Ak si ochotný obetovať svoj voľný čas pre prospech ostatných. A…

si študent vysokej školy, ktorý chce rozvíjať svoj potenciál na zmysluplných projektoch?

ALEBO

si pracujúci, ktorý chce naplniť svoj čas aktivitami, ktoré prispievajú k rozvoju mladých na Slovensku a v zahraničí?

Pridaj sa k nám!

Ako sa k nám pridať? Je to easy! Jednoducho vyplň krátky >> DOTAZNÍK << a my ťa budeme kontaktovať! Alebo to urob po starom a pošli nám e-mail s CVčkom na info@futuregenerationeurope.eu. 🙂

Čo ti ponúka FG Europe?

Interné tréningy a tréningy od externých partnerov

FG Europe je o rozvoji ľudí a my nezabúdame ani na našich členov. V rámci organizácie organizujeme spoločné stretnutie FGE Days, ktoré je okrem networkingu medzi členmi aj príležitosť zlepšiť kompetencie členov tímu o nové skúsenosti od externých partnerov. FG Europe taktiež vysiela členov na tréningy a workshopy, ktoré organizujú naši partneri. Zlepši sa s nami!

Referencia pre štúdium a zamestnanie

Je v našom záujem aby interní členovia pracovali v tých najlepších firmách a využívali tie najlepšie benefity, ktoré im vzdelávací systém ponúka. Preto veľmi radi poskytneme členom tímu referenciu do ich zamestnania ako aj na ERASMUS+ a podobne.

Zlepšenie schopností a získanie skúseností

FG Europe pracuje s cieľovou skupinou stredoškolákov aj vysokoškolákov. Organizuje podujatia aj dlhodobé projekty. Komunikuje so žiakmi ale aj úspešnými osobnosťami, ktoré sú mentormi v našich mentorských projektoch. Členovia tímu sa zúčastňujú na rokovaniach s partnermi a získavajú tak kompetencie pre svoj rozvoj a komunikáciu. Na našich projektoch sa zlepšíš a posunieš ďalej. V angličtine, komunikácií, marketingu, manažmente a v mnohých ďalších oblastiach. Neváhaj a využi to. Tu vyhrávajú kreatívci.

Staň sa súčasťou kolektívu

Sme všetci iní ale spája nás to isté = snaha pomôcť iným a spraviť tento svet lepší. Ak váhaš, či ťa tvoje okolie posúva dostatočne ďaleko a chceš sa stretávať s ľuďmi, ktorí chcú od života niečo viac, FG Europe je pre teba tá správna voľba. Pridaj sa k nám a spoločne sa pokúsime našu krajinu zmeniť k lepšiemu. Aj ty môžeš ovplyvniť veľa. Stačí len chcieť.