TÍM FUTURE
GENERATION EUROPE

Spoznaj naše orgány a tri stupne našej organizácie

komunitní lídri
skúsení členovia

KL-ká sú naši najskúsenejší členovia, ktorí tu boli takmer od začiatku. Ich úlohou je pomôcť projekťákom navigovať ich prácu. Komunitní lídri taktiež riešia strategické úlohy organizácie.

projekťáci
srdce našich aktivít

Ak sa chceš stať aktívnym FGEčkárom, staneš sa projekťák/markeťák. Projekťáci pre teba pripravujú všetkú tú mágiu, zabezpečujú fungovanie projektov. Pre FGE je zásadný rozvoj projekťákov. Dbáme na ich vzdelávanie a posun.

 

bývalí členovia a ALUMNI organizácie FGE

FGE vytvára komunitu z bývalých členov a bývalých účastníkov projektov – ALUMNI klub. Združujeme ich do facebook skupiny, aby mali kontakt s naším prostredím. Pre členov ALUMNI máme exkluzívny obsah. Ak si bol/a účastníkom/účastníčkou našich aktivít, pozri e-mail. Určite ti prišlo pozvanie. Ak nie napíš nám! 

 

VÝKONNÁ RADA

Vedenie našej organizácie
v období 2021 – 2023

Matúš Jarolín

Predseda

Organizáciu som založil, aby som dokázal prispieť k lepšiemu Slovensku a vzdelávaniu pre mladých. Dodnes ma teší, keď zmeníme životy. Či už účastníkom alebo členom našej organizácie.

Adam Kumičík

Podpredseda, MiniErasmus

FGE je pre mňa priestor, kde sa spoločnými silami snažíme pomáhať budúcej generácii. Vďaka tomuto priestoru sa rozvíja spoločnosť, ale aj ja sám.

Sandra Cesneková

Členka VR, Tajomníčka, HR tím

Na mojej činnosti v organizácií ma najviac baví to, že tým čo robím mám možnosť jednak stále naberať nové skúsenosti, no tiež pomáhať druhým v ich rozvoji a hľadaní správnej cesty do budúcnosti.

Natália Ľašová

Členka VR, Projektová koordinátorka, PL Kompas

FGE je pre mňa miestom, kde môžem meniť Slovensko k lepšiemu, spolupracovať s komunitami a aktívne sa podieľať na budovaní lepšej budúcnosti krajiny.

Tatiana Taňkošová

Členka VR, Projekťáčka

FGE pre mňa znamená príležitosť vyniknúť z davu. Byť súčasťou organizácie, vďaka ktorej pomáhame mladým ľuďom nestratiť sa v možnostiach a vykročiť správnym smerom, je super skúsenosť.

ZAKLADATELIA ORGANIZÁCIE

Matúš Jarolín

Tomáš Hajdušek

Mirka Dujičová

Ľuboš Kňaze

SPRÁVNA RADA

IVETA RADIČOVÁ

Bývalá predsedníčka vlády

RASTISLAV KÁČER

Diplomat

IVAN KOŠALKO

Manažér & kouč

ROMAN HAMALA

Advokát a partner v spoločnosti HKV Law Firm

IVAN PAULE

Partner v spoločnosti TPA Slovensko

DOMINIKA FRIČOVÁ

Známa slovenská lekárka a vedkyňa

MAROŠ KORMAN

 Senior Account executive v SAP

Ďalšie relevantné stránky

Pridaj sa k nám

Projekťáci

Komunitní lídri

Domov