MINIERASMUS

Zaži výšku ešte pred prihláškou
sME SPäť V ROKU 2021!

Najlepší týžden na strednej, ťa čaká na výške!

Organizácie FGE ti predstavuje úspešný štvordňový projekt MiniErasmus, ktorý ti umožní navštíviť skutočné vyučovanie vysokých škôl a spoznať stovky budúcich spolužiakov. Konečne tak dostaneš odpoveď na otázku:

„Vedel by som si predstaviť takto prežiť najbližšie roky môjho života?“

V prípade pandemickej situácie budeme zvažovať opäť ONLINE MiniErasmus aj v roku 2021. MEO je jednodňový event, kde sa dozvieš odpovede na všetky zvedavé otázky priamo z pohodlia domova.

Nepočul si ešte o MiniErasmus?

slovenských fakúlt na výber

skvelé dni na SKUTOČNEJ výške

žiakov v TROCH MESTÁCH projektu

Zbav sa neistoty
Vyskúšaj si výšku na “nečisto” počas 4 dní projektu. Zisti, či ťa to baví. Už žiadne neoverené informácie. Počas ME navštevuješ skutočné prednášky, semináre a spoznávaš VŠ študentov. Začneme v nedeľu a skončíme v stredu večer.

Projekt sa uskutočňuje na fakultách v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach.

Spoznaj desiatky kamarátov
Pred ME a počas projektu ti pridelíme tútora – vysokoškolského študenta, ktorý ti zodpovie tvoje otázky a počas projektu ti ukáže školu či mesto.
A to je cenný kontakt! 

Navyše, na projekt idú desiatky študentov z celého Slovenska. Ty budeš mať možnosť spoznať budúcich spolužiakov počas nášho networkingového programu.

Ten kto vie viac, má výhodu
Je obrovské množstvo príležitostí o ktorých nevieš. My ti ich chceme prostredníctvom nášho programu ukázať. Pripravujeme pre teba výstavy príležitostí, prednášky či workshopy.

Okrem toho ti ukážeme, čo sa dá robiť po vysokej škole. Školu neštuduješ len pre diplom.

MiniErasmus je akčný týžden nabitý zážitkami, ktoré ti môžu pomôcť vyriešiť zásadné životné otázky a pri tom spoznať veľa ľudí.

Stačí, aby si bol žiak strednej školy na Slovensku a splnil naše podmienky.

MiniERASMUS PREZENČNOU formou sa vráti niekedy v 2021.

MiniERASMUS PREZENČNOU formou sa vráti niekedy v 2021.