Wake Up

Neprespi svoj život
Registrácia predĺžená do 3.10.!

Wake Up

Neprespi svoj život
Registrácia otvorená!

Wake Up je program určený pre všetkých mladých ľudí, ktorí očakávajú od života a od seba viac.

WakeUp je projekt na sebarozvoj, v ktorom si lepšie ujasníš čo so životom. Môžeš zistiť akým smerom sa vydať, čo je Tvoja vášeň, kde nabrať motiváciu nevykašlať sa na všetko, a ako to celé spraviť bez zblázenia sa alebo vyhorenia. Čaká Ťa zábava, nové priateľstvá, zaujímaví rečníci, čelindže, diskusie a workshopy a mnoho iného. Ale bude to hlavne o Tebe, Tvojej systematickej práci a Tvojej budúcnosti! “

"

Cítiš, že máš viac energie ako dokážeš využiť, ale nevieš čo s ňou? Aj by si robil niečo navyše, ale nemáš čo? Stretávaš sa s pocitom, že Tvoji rovesníci sú v živote ďalej a Ty sa nevieš z miesta pohnúť? Keď sa Ťa niekto opýta, aké sú Tvoje silné stránky nevieš odpovedať? Chceš sa naučiť novým zručnostiam ale nemáš správny impluz?

Nemusíš byť “nadupaný” uchádzač o štúdium na Oxforde alebo ašpirant na budúceho vlka z Wall Street. Stačí, ak si bežný mladý človek najmä vo veku 16 až 24 rokov, najmä na strednej alebo vysokej škole (škola nie je to podmienkou), ktorý chce posunúť svoj život na vyššiu úroveň a má záujem začať na sebe pracovať. Wake Up je tu preto, aby ti pomohol spraviť tvoj prvý krok!

Ako mladý človek máš príležitosť tvoriť a budovať. Može byť tažké sa nájsť. A viac času už mať nebudeš. WakeUp Ti môže veľmi pomôcť a toto obdobie môžes prejsť s ostatnými. Tak neváhaj!

Zaujala ťa táto predstava? Ponúkame ti bezplatne:

Individuálneho mentora projektu Wake Up!

Metódou one to one mentoringu, získaš odporúčania, rady a názory skúsenej osobnosti, ktorá sa ťa bude snažiť nasmerovať a pomôcť ti podniknúť kroky potrebné pre dosiahnutie tvojho cieľa. Mentoring je postavený tak, aby vyhovoval tvojim a mentorovým časovým možnostiam. Celý mentoring prebieha podľa vašej dohody. Koncom projektu však mentoring skončiť nemusí. Máš tak možnosť získať v osobe mentora priateľa a poradcu, ktorý ti bude ochotný pomôcť aj po skončení projektu.

Zlepši svoje schopnosti pre prax vďaka nášmu tréningovému programu!

Chcel/a by si vedieť prioritizovať úlohy, nastaviť si svoj čas, správne komunikovať či rozlúsknuť otázku, ako sa predať na pohovore? Vo Wake Up ti v priebehu programu poskytneme tréningové semináre, ktoré natrvalo zlepšia tvoje schopnosti uspieť v konkurencii rovesníkov.

Staň sa súčasťou budúcej generácie mladých, ktorí chcú od života niečo viac!

Pre tvoj úspech je nevyhnutný networking. Staň sa súčasťou komunity našich mentorských projektov Lead Up, Lady Up a Wake Up a vytvor si sieť kontaktov – budúcich úspešných ľudí. Nikdy nevieš, s kým jedného dňa rozbehneš svoj nápad alebo kto s tebou bude pracovať na tvojich snoch.

Ako mladý človek máš príležitosť tvoriť a budovať. Može byť tažké sa nájsť. A viac času už mať nebudeš. WakeUp Ti môže veľmi pomôcť a toto obdobie môžes prejsť s ostatnými.

Tak neváhaj a Wake Up!

Projekt je spoplatený účastníckym poplatkom 20,- EUR. Suma sa použije na zabezpečenie projektu v zmysle stanov OZ. Poplatok sa platí, len ak budeš vybraný/á. Za registráciu sa neplatí. 🙂 Ak spĺňaš štatút žiaka/študenta zo sociálne znevýhodneného prostredia, upozorni nás na to v registrácii.

Registrácia je predĺžená do 3.10.2022.
Registrovať sa môžu študenti a neštudenti vo veku 16 – 24 rokov.

Nezabudni si preštudovať účastnícke podmienky! 🙂