"NEPRESPI SVOJ ŽIVOT!"

Chceš niečo dokázať ale nevieš ako na to? Wake Up je séria aktivít, ktoré ťa nakopnú konečne niečo robiť.

O Wake UpDNES POD KOMPAS

Wake Up je projekt na sebarozvoj, v ktorom si lepšie ujasníš čo so životom. Môžeš zistiť akým smerom sa vydať, čo je Tvoja vášeň, kde nabrať motiváciu nevykašlať sa na všetko, a ako to celé spraviť bez zblázenia sa alebo vyhorenia. Čaká Ťa zábava, nové priateľstvá, zaujímaví rečníci, čelindže, diskusie a workshopy a mnoho iného.

Projekt Wake Up sa integroval pod projekt KOMPAS, presnejšie pod modul „eventy“.

KOMPAS nájdeš na našich stránkach!

{

Vďaka Wake Up som spoznala veľmi veľa šikovných a talentovaných ľudí. Každý účastník projektu si nájde to, čo potrebuje. Počas tých 5 mesiacov sme spolu zažili veľké množstvo zážitkov a krásnych chvíľ. Vytvorila si pár kamarátstiev a uvedomila som si, aké sú moje silné, ale i slabé stránky. Wake Up odporúčam každému, či introvertovi, ale aj extrovertovi. Päť mesačný program projektu je zvládnuteľné kombinovať aj s vysokou školou a brigádou. Dá sa to!

Barbora BLAHOVÁ

Účastníčka projektu Wake Up

Ročníkov za nami

účastníkov projektu

školení ročne

školení doteraz

SÉRIA EVENTOV PRE TVOJU DUŠEVNÚ POHODU 

Wake Up si dáva za cieľ pomôcť ti nájsť seba hodnotu, motivovať ťa a nakopnúť ťa začať. Nájdi oheň vďaka na mieru vytvoreným workshopom a „TED“ talkom. Projekt trvá pol roka a pripravené sú workshopy a talky s inšpiratívnymi osobnosťami. Medzi bežné témy projektu patrí
time-management, techniky vystupovania pred ľuďmi, objavenie tvojho typu osobnosti a iné…

 

NIKDY NIE SI SÁM/SAMA 

Naše podujatia počas celého priebehu projektu sú zamerané na silný komunitný aspekt. Primárne sa snažíme naše podujatia realizovať offline.

Chceme, aby si čo najviac interagoval/a s ostatnými účastníkmi ale aj ďalšími osobami zapojenými do projektu. Network a komunita je ostatne tiež spôsob ako vystúpiť z komfortnej zóny. Bežne počas projektu máme 5-6 podujatí.

 

NAKOPNEME ŤA VÝSTUPOM Z KOMFORTNEJ ZÓNY

Chce to výzvu a to je PRESNE to čo ti prináša Wake Up. Doslova. Počas projektu budeš plniť individuálne ale aj skupinové výzvy, ktoré sú dizajnované tak, aby ti pomohli nabrať odvahu aj v reálnom živote.

Nemusíš sa báť, že výzvy sú príliš „hardcore“. Sú skôr orientované tak, aby sme vybudovali tvoje sebavedomie a odvahu.

Ďalšie relevantné stránky

Kompas

Pridaj sa k nám

O nás

Domov