Wake Up

Neprespi svoj život
Projekt sa vráti na jeseň 2022!

Wake Up

Neprespi svoj život
Projekt sa vráti na jeseň 2022!

Wake Up je program určený pre všetkých mladých ľudí, ktorí očakávajú od života niečo väčšie. Chceli by robiť viac, ale nevedia čo.

Projekt Wake Up Ti ponúka možnosť získať mentora, ktorý Ti pomôže ,,upratať si v hlave” a nájsť smer, ktorým sa budeš chcieť v živote uberať. Ak aj mentora nezískaš, budeš dostávať výzvy, ktoré Ťa osobnostne posunú, pomôžu Ti spoznať samého seba a svoje schopnosti. Popritom absolvuješ niekoľko školení, ktoré Ti pomôžu zlepšiť zručnosti, ktoré využiješ v škole, práci a aj v živote.

"

Cítiš, že máš viac energie ako dokážeš využiť, ale nevieš čo s ňou? Aj by si robil niečo navyše, ale nemáš čo? Stretávaš sa s pocitom, že Tvoji rovesníci sú v živote ďalej a Ty sa nevieš z miesta pohnúť? Keď sa Ťa niekto opýta, aké sú Tvoje silné stránky nevieš odpovedať? Chceš sa naučiť novým zručnostiam ale nemáš správny impluz?

Nemusíš byť “nadupaný” uchádzač o štúdium na Oxforde alebo ašpirant na budúceho vlka z Wall Street. Stačí, ak si bežný mladý človek najmä medzi tretím ročníkom SŠ až bakalárskym ročníkom VŠ, ktorý chce posunúť svoj život na vyššiu úroveň a má záujem začať na sebe pracovať. Wake Up je tu preto, aby ti pomohol spraviť tvoj prvý krok!

Zaujala ťa táto predstava? Ponúkame ti bezplatne:

Individuálneho mentora projektu Wake Up!

Metódou one to one mentoringu, získaš odporúčania, rady a názory skúsenej osobnosti, ktorá sa ťa bude snažiť nasmerovať a pomôcť ti podniknúť kroky potrebné pre dosiahnutie tvojho cieľa. Mentoring je postavený tak, aby vyhovoval tvojim a mentorovým časovým možnostiam. Celý mentoring prebieha podľa vašej dohody. Koncom projektu však mentoring skončiť nemusí. Máš tak možnosť získať v osobe mentora priateľa a poradcu, ktorý ti bude ochotný pomôcť aj po skončení projektu.

Zlepši svoje schopnosti pre prax vďaka nášmu tréningovému programu!

Chcel/a by si vedieť prioritizovať úlohy, nastaviť si svoj čas, správne komunikovať či rozlúsknuť otázku, ako sa predať na pohovore? Vo Wake Up ti v priebehu programu poskytneme tréningové semináre, ktoré natrvalo zlepšia tvoje schopnosti uspieť v konkurencii rovesníkov.

Staň sa súčasťou budúcej generácie mladých, ktorí chcú od života niečo viac!

Pre tvoj úspech je nevyhnutný networking. Staň sa súčasťou komunity našich mentorských projektov Lead Up, Lady Up a Wake Up a vytvor si sieť kontaktov – budúcich úspešných ľudí. Nikdy nevieš, s kým jedného dňa rozbehneš svoj nápad alebo kto s tebou bude pracovať na tvojich snoch.

Ako mladý človek máš príležitosť tvoriť a budovať. Áno, je ťažké urobiť práve ten prvý krok. Je ťažké sa nájsť. S Wake Up-om už na to nemusíš byť sám/a. Tak neváhaj!

Projekt sa vráti na jeseň 2022!