Wake Up

Ak sa chceš pohnúť -> najskôr musíš vstať!

Raz dávno Tomáš Baťa povedal ,,nehovor, že to nejde, radšej povedz, že to zatiaľ nevieš”. Často mnohí z nás si povedia – ja to neviem, ja to nedokážem, neviem kde začať, nemám peniaze a mnoho iných. Všetky výhovorky sú vždy lepšie ako skutočne niečo vyskúšať alebo urobiť.

Ak si jeden z tých, ktorí chcú na sebe zapracovať a máš vôľu robiť niečo navyše ako tvoji rovesníci, TAK

"
Staň sa súčasťou nášho mentorského programu Wake Up, ktorý je určený pre všetkých mladých ľudí, ktorí chcú vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a začať na sebe pracovať!
Nevieš sa rozhodnúť, ktorá vysoká škola je pre teba tá pravá alebo akým kariérnym smerom sa vydať?

Chceš zlepšiť svoje schopnosti a zvýšiť svoju šancu uspieť?

Hľadáš spôsob ako urobiť prvý krok a nebáť sa?

Ak si:

> študent Bc. štúdia VŠ,
denného aj externého <

> neštudent vo veku do 23 rokov <

> žiak strednej školy a študuješ v 2., 3., 4., ročníku strednej školy <

Wake Up je unikátny mentorský program, ktorý je určený pre všetkých mladých ľudí, ktorí očakávajú od života niečo viac a hľadajú spôsob ako začať budovať svoj úspech. Ak chceš posunúť svoj život na vyššiu úroveň, no zatiaľ nemáš predstavu ako to dosiahnuť, projekt Wake Up ti bezplatne ponúka možnosť nájsť si svoju cestu pod vedením skúseného mentora.Ponúkame ti možnosť účasti na tréningovom programe, ktorý zlepší tvoje schopnosti potrebné pre školu a prácu.

Nemusíš byť “nadupaný” uchádzač o štúdium na Oxforde alebo ašpirant na budúceho vlka z Wall Street. Stačí, ak si bežný mladý človek, ktorý chce posunúť svoj život na vyššiu úroveň a má záujem začať na sebe pracovať. Wake Up je tu preto, aby ti pomohol spraviť tvoj prvý krok!

 
Zaujala ťa táto predstava? Ponúkame ti bezplatne:

Individuálneho mentora projektu Wake Up!

Metódou one to one mentoringu, získaš odporúčania, rady a názory skúsenej osobnosti, ktorá sa ťa bude snažiť nasmerovať a pomôcť ti podniknúť kroky potrebné pre dosiahnutie tvojho cieľa. Mentoring je postavený tak, aby vyhovoval tvojim a mentorovým časovým možnostiam. Celý mentoring prebieha podľa vašej dohody. Koncom projektu však mentoring skončiť nemusí. Máš tak možnosť získať v osobe mentora priateľa a poradcu, ktorý ti bude ochotný pomôcť aj po skončení projektu.

Zlepši svoje schopnosti pre prax vďaka nášmu tréningovému programu!

Chcel/a by si vedieť prioritizovať úlohy, nastaviť si svoj čas, správne komunikovať či rozlúsknuť otázku, ako sa predať na pohovore? Vo Wake Up ti v priebehu programu poskytneme tréningové semináre, ktoré natrvalo zlepšia tvoje schopnosti uspieť v konkurencii rovesníkov.

Staň sa súčasťou budúcej generácie mladých, ktorí chcú od života niečo viac!

Pre tvoj úspech je nevyhnutný networking. Staň sa súčasťou komunity našich mentorských projektov Lead Up, Lady Up a Wake Up a vytvor si sieť kontaktov – budúcich úspešných ľudí. Nikdy nevieš, s kým jedného dňa rozbehneš svoj nápad alebo kto s tebou bude pracovať na tvojich snoch.
Ako mladý človek máš príležitosť tvoriť a budovať. Áno, je ťažké urobiť práve ten prvý krok. Je ťažké sa nájsť. S Wake Up-om už na to nemusíš byť sám/a. Tak neváhaj!