"LEAD LIKE A LADY"

Splň si sen pod vedením skúsenej mentorky a staň sa súčasťou

komunity ambicióznych žien.

O Lady UpDnes pod kompas

Program Lady Up je určený pre študentky vysokých škôl, ktoré majú ambíciu zlepšiť svoje manažérske kompetencie, nabrať odvahu rozbehnúť vlastné podnikanie alebo nájsť ten správny životný smer pod vedením skúsenej mentorky.

Projekt Lady Up sa integroval pod projekt KOMPAS, hlavne do modulov „eventy“ a „mentoring“. O projekte KOMPAS sa dozvieš viac na našich stránkach.

{

Tento program je to najlepšie, čo ma v roku 2021 stretlo. Veľmi inšpiratívne workshopy, no najmä práca na svojich cieľoch s úžasnou mentorkou, s ktorou som v kontakte dodnes.

Veronika Joštová

Účastníčka projektu Lady Up

Ročníkov za nami

mentoriek doteraz

mentees doteraz

školení ročne

PROJEKT VYTVORENÝ LEN PRE ŽENY 

Lady Up je vytvorený tak, aby ti zabezpečil kvalitný mentoring ako pri každom našom programe ale zároveň sa na celú vec pozerá z tvojej unikátnej perspektívy ženy.

Projekt je len LEN pre ženy a venuje sa ženským témam. Pomocou mentorky ti pomáha dosiahnuť tvoj cieľ a prekonať prekážky, s ktorými ambiciózne ženy bojujú.

 

TOTO JE TVOJ INTENZÍVNY MENTORING 

Ak ťa vyberieme, staneš sa mentee úspešnej mentorky (1 on 1 systém). Spoločne si dohodnete ako budete pracovať na tom, čo chceš rozvíjať.

Stretnutia sú individuálne, tak ako vám to vyhovuje. Mentorka ti pomáha pomocou jej skúseností a užitočnými radami. Mentorka pracuje prostredníctvom osobných stretnutí, online rozhovorov a emailovania si.

SPRIEVODNÉ PODUJATIA PRE TVOJ INTENZÍVNY ZÁŽITOK

Nie je to len o mentoringu. Ako súčasť projektu ti zabezpečíme aj kopu príležitostí na zlepšenie a spoznanie ostatných ambicióznych žien. Počas trvania projektu pripravujeme viacero tematických podujatí, vďaka ktorým spoznáš ostatných a zlepšíš sa v soft skills.

Lady Up je komunita žien, ktoré chcú od života viac. Staň sa jednou z nás.

Ďalšie relevantné stránky

Mentorky

Kompas

Pridaj sa k nám

O nás

Domov