Lady Up

Lead like a lady
Projekt sa vráti v 2023!

Lady Up

Lead like a lady
pROJEKT SA VRáTI V 2023!

Program Lady Up je určený pre študentky a absolventky vysokých škôl, ktoré majú ambíciu zlepšovať svoje manažérske kompetencie alebo nabrať odvahu rozbehnúť vlastné podnikanie pod vedením skúsenej mentorky. Je to program, ktorý sa na biznis pozerá z tvojej perspektívy – mladého dievčaťa, ktoré si chce splniť svoj sen no má obavy a nevie, kde začať.

Aj tebe však znepríjemňujú cestu prekážky špecifické len pre ženy v biznise. Rozmýšľala si niekedy nad tým, aké ťažké bude zladiť jedného dňa biznis a rodinu? Vieš si skutočne určiť svoju hodnotu a získať dostatočnú sebadôveru rozbehnúť sa? Vieš ako správne komunikovať alebo delegovať úlohy iným?

6. ročník mentoringového programu bude prebiehať ONLINE, preto sa môžeš prihlásiť z ktoréhokoľvek kúta Slovenska. Alebo aj sveta. O skvelý networking však určite neprídeš. Zabezpečíme ti pravidelný kontakt s ostatnými mentees, s ktorými budeš pracovať na spoločnom dobrovoľníckom projekte. Už teraz sa tešíme na zmysluplné projekty, ktoré budú zlepšovať Slovensko či svet. Minulý rok naše mentees pomáhali azylovému domu, domovom pre seniorov či detským klubovniam. Poď aj ty ukázať, že ti nie je ľahostajné prostredie, v ktorom žiješ, a zlepši ho spolu s ostatnými mentees.

Byť ženou v biznise nie je jednoduché. Lady Up je tu však preto, aby ti pomohol prekonať všetky začiatočné prekážky s pomocou tých, ktorí už vedia ako na to. Úspech ti pomôžeme dosiahnuť jedinečným tréningovým programom a dohľadom skúsenej mentorky – úspešnej ženy v biznise, ktorá s tebou pracuje metódou 1 on 1 a to prostredníctvom osobných stretnutí, skype rozhovorov a emailovania si.

6. ročník mentoringového programu Lady Up podporili aj Akčné Ženy!

Ako môže vyzerať Lady Up?

Zábery zo záverečnej recepcie 3. ročníka projektu v rok 2019

 

Zábery zo záverečnej recepcie 3. ročníka projektu v roku 2019

 

 

 

 

 

 

Ako funguje náš mentorský program pre ženy?

úspešných ročníkov za nami

mentoriek, ktoré pomohli mladým dievčatám rozbehnúť sa

mentees, ktoré vďaka projektu našli impulz

Projekt vytvorený LEN pre ženy!
FGE sa venuje širokému spektru mentoringu a poradenstva. Lady Up je vytvorený tak, aby ti zabezpečil kvalitný mentoring ako pri každom našom programe ale zároveň sa na celú vec pozerá z tvojej unikátnej perspektívy ženy.

Projekt je len LEN pre ženy a venuje sa ženským témam. Pomocou mentorky ti pomáha dosiahnuť tvoj cieľ a prekonať prekážky, s ktorými ambiciózne ženy bojujú.

w

Toto je tvoj intenzívny mentoring
Ak ťa vyberieme, staneš sa mentee úspešnej mentorky (1 on 1 systém). Spoločne si dohodnete ako budete pracovať na tom, čo chceš rozvíjať.

Stretnutia sú individuálne, tak ako vám to vyhovuje. Mentorka ti pomáha pomocou jej skúseností a užitočnými radami. Mentorka pracuje prostredníctvom osobných stretnutí, skype rozhovorov a emailovania si.

Sprievodné podujatia pre tvoj intenzívny zážitok
Nie je to len o mentoringu. Ako súčasť projektu ti zabezpečíme aj kopu príležitostí na zlepšenie a spoznanie ostatných ambicióznych žien. Počas trvania projektu pripravujeme viacero tematických podujatí, vďaka ktorým spoznáš ostatných a zlepšíš sa v soft skills.

Lady Up je komunita žien, ktoré chcú od života viac. Staň sa jednou z nás.