Projekt Lady Up 2019 je mentoringový program pre študentky vysokých škôl, ktorý podporuje Accenture Nadačný fond – Nadácia Pontis.

Mediálnym partnerom Lady Up je Forbes.

Program Lady Up je určený pre študentky a absolventky vysokých škôl, ktoré majú ambíciu zlepšovať svoje manažérske kompetencie alebo nabrať odvahu rozbehnúť vlastné podnikanie pod vedením skúsenej mentorky. Je to program, ktorý sa na biznis pozerá z tvojej perspektívy – mladého dievčaťa, ktoré si chce splniť svoj sen no má obavy a nevie, kde začať.

Aj tebe však znepríjemňujú cestu prekážky špecifické len pre ženy v biznise. Rozmýšľala si niekedy nad tým, aké ťažké bude zladiť jedného dňa biznis a rodinu? Vieš si skutočne určiť svoju hodnotu a získať dostatočnú sebadôveru rozbehnúť sa? Vieš ako správne komunikovať alebo delegovať úlohy iným?

Byť ženou v biznise nie je jednoduché. Lady Up je tu však preto, aby ti pomohol prekonať všetky začiatočné prekážky s pomocou tých, ktorí už vedia ako na to. Úspech ti pomôžeme dosiahnuť jedinečným tréningovým programom a dohľadom skúsenej mentorky – úspešnej ženy v biznise, ktorá s tebou pracuje metódou 1 on 1 a to prostredníctvom osobných stretnutí, skype rozhovorov a emailovania si.

Projektové vymedzenie

Samotný projekt trvá približne 6 mesiacov, začínajúc začiatkom apríla. Okrem individuálneho mentoringu s mentorkou, pre účastníčky pripravujeme aj víkendové podujatia. Prvé podujatie tohto ročníka sa bude konať 6.apríla 2019.

 

 

Vyhovuje ti viac lokalizácia projektu v Košiciach?

Od júna 2019 sa môžeš zapojiť do lokálneho centra projektu Lady Up v Košiciach! Túto možnosť ponúkame pre všetky záujemkyne, ktorým jednoducho vyhovuje centrálnosť projektu na východe krajiny. 🙂