Lady Up

Lead like a lady
REGISTRÁCIA OTVORENÁ!

Lady Up

Lead like a lady
REGISTRÁCIA OTVORENÁ!

Program Lady Up je určený pre študentky vysokých škôl, ktoré majú ambíciu zlepšovať svoje manažérske kompetencie, nabrať odvahu rozbehnúť vlastné podnikanie alebo nájsť ten správny životný smer pod vedením skúsenej mentorky.

Aj tebe však znepríjemňujú cestu prekážky špecifické len pre ženy v biznise? Rozmýšľala si niekedy nad tým, aké ťažké bude zladiť jedného dňa biznis a rodinu? Vieš si skutočne určiť svoju hodnotu a získať dostatočnú sebadôveru rozbehnúť sa? Vieš ako správne komunikovať alebo delegovať úlohy iným?

  1. 7. ročník mentoringového programu bude opäť prebiehať OFFLINE v Bratislave. 

Môžeš sa tešiť na skvelý networking a pravidelný kontakt s ostatnými mentees, s ktorými sa budeš stretávať na workshopoch. Témy tohtoročných workshopov sú Soft Skills, Sebaláska a Sebarozvoj a Kariéra.

Byť ženou v biznise nie je jednoduché. Lady Up je tu pre Teba, aby Ti pomohol prekonať všetky začiatočné prekážky s pomocou tých, ktorí už vedia ako na to. Úspech Ti pomôžeme dosiahnuť jedinečným tréningovým programom, v spolupráci so skúsenou mentorkou. Mentorka bude s Tebou pracovať metódou 1 on 1 prostredníctvom pravidelných osobných stretnutí, skype rozhovorov a mailom počas 5 mesiacov.

Tešíme sa na Teba!

Ako funguje náš mentorský program pre ženy?

úspešných ročníkov za nami

mentoriek, ktoré pomohli mladým dievčatám rozbehnúť sa

mentees, ktoré vďaka projektu našli impulz

Projekt vytvorený LEN pre ženy!
Lady Up je vytvorený tak, aby ti zabezpečil kvalitný mentoring ako pri každom našom programe ale zároveň sa na celú vec pozerá z tvojej unikátnej perspektívy ženy.

Projekt je len LEN pre ženy a venuje sa ženským témam. Pomocou mentorky ti pomáha dosiahnuť tvoj cieľ a prekonať prekážky, s ktorými ambiciózne ženy bojujú.

w

Toto je tvoj intenzívny mentoring
Ak ťa vyberieme, staneš sa mentee úspešnej mentorky (1 on 1 systém). Spoločne si dohodnete ako budete pracovať na tom, čo chceš rozvíjať.

Stretnutia sú individuálne, tak ako vám to vyhovuje. Mentorka ti pomáha pomocou jej skúseností a užitočnými radami. Mentorka pracuje prostredníctvom osobných stretnutí, skype rozhovorov a emailovania si.

Sprievodné podujatia pre tvoj intenzívny zážitok
Nie je to len o mentoringu. Ako súčasť projektu ti zabezpečíme aj kopu príležitostí na zlepšenie a spoznanie ostatných ambicióznych žien. Počas trvania projektu pripravujeme viacero tematických podujatí, vďaka ktorým spoznáš ostatných a zlepšíš sa v soft skills.

Lady Up je komunita žien, ktoré chcú od života viac. Staň sa jednou z nás.

Z


Áno! Ak si študentka akejkoľvek vysokej školy.

Z

Áno! Ak máš ambíciu zlepšovať svoje manažérske kompetencie, nabrať odvahu rozbehnúť vlastné podnikanie alebo nájsť ten správny životný smer pod vedením skúsenej mentorky.

Z

Registruj sa v čase určenom na registráciu. Čím skôr sa registruješ na projekt, tým lepšie!

Z

Áno! Ak si študentka akejkoľvek vysokej školy.

Z

Áno! Ak máš ambíciu zlepšovať svoje manažérske kompetencie, nabrať odvahu rozbehnúť vlastné podnikanie alebo nájsť ten správny životný smer pod vedením skúsenej mentorky.

Z

Registruj sa v čase určenom na registráciu.
Čím skôr sa registruješ na projekt, tým lepšie!

Ak ťa projekt chytil za srdiečko, nezabudni si ešte pozrieť skvelé mentorky tohto ročníka a registrovať sa. 🙂

Projekt je spoplatnený sumou 55,- EUR.

Registrácia trvá do 31.01.2023. Nenechaj si to na poslednú chvíľu!

Ak tvoja situácia neumožnuje uhradiť poplatok, informuj nás o tom, prosím, v dotazníku.
Poplatok platíš, až keď ťa do projektu vyberieme. Samotná registrácia nie je spoplatnená.

Nezabudni si preštudovať účastnícke podmienky.