"LEAD LIKE A LADY"

Splň si sen pod vedením skúsenej mentorky a staň sa súčasťou

komunity ambicióznych žien.

O Lady UpAko sa zapojiť?

Program Lady Up je určený pre študentky vysokých škôl, ktoré majú ambíciu zlepšiť svoje manažérske kompetencie, nabrať odvahu rozbehnúť vlastné podnikanie alebo nájsť ten správny životný smer pod vedením skúsenej mentorky.

Byť ženou v biznise nie je jednoduché. Lady Up je tu pre teba, aby ti pomohol prekonať všetky začiatočné prekážky s pomocou tých, ktorí už vedia, ako na to.

Úspech ti pomôžeme dosiahnuť jedinečným tréningovým programom v spolupráci so skúsenou mentorkou. Mentorka bude s tebou pracovať metódou 1 na 1 prostredníctvom pravidelných osobných stretnutí, online rozhovorov a mailom počas 5 mesiacov.

Čo ti prinesie Lady Up?

zručnosť plniť ciele vďaka radám tvojej skúsenej mentorky,

soft skills zručnosti vďaka školeniam,

adaptabilitu prekonávať prekážky špecifické pre ženy,

prekonanie strachu pracovať na tvojom sne,

sieť kontaktov – mentorky, organizátori a ostatné mentees v komunite.

Kto sa môže zapojiť do Lady Up?

Z

si študentka akejkoľvek vysokej školy alebo mladá pracujúca do 30 rokov,

Z

máš ambíciu zlepšovať svoje manažérske kompetencie, nabrať odvahu rozbehnúť vlastné podnikanie alebo nájsť ten správny životný smer pod vedením skúsenej mentorky,

Z

máš chuť zúčastňovať sa spoločných aktivít projektu,

Z

registruješ sa v čase určenom na registráciu.

PROJEKT PRÁVE PREBIEHA

Chceš sa zapojiť do Lady Up v budúcnosti? Prihlás sa na odber a my ťa budeme informovať, keď spustíme nový ročník.

{

Tento program je to najlepšie, čo ma v roku 2021 stretlo. Veľmi inšpiratívne workshopy, no najmä práca na svojich cieľoch s úžasnou mentorkou, s ktorou som v kontakte dodnes.

Veronika Joštová

Účastníčka projektu Lady Up

Ročníkov za nami

mentoriek doteraz

mentees doteraz

školení ročne

PROJEKT VYTVORENÝ LEN PRE ŽENY 

Lady Up je vytvorený tak, aby ti zabezpečil kvalitný mentoring ako pri každom našom programe ale zároveň sa na celú vec pozerá z tvojej unikátnej perspektívy ženy.

Projekt je len LEN pre ženy a venuje sa ženským témam. Pomocou mentorky ti pomáha dosiahnuť tvoj cieľ a prekonať prekážky, s ktorými ambiciózne ženy bojujú.

 

TOTO JE TVOJ INTENZÍVNY MENTORING 

Ak ťa vyberieme, staneš sa mentee úspešnej mentorky (1 on 1 systém). Spoločne si dohodnete ako budete pracovať na tom, čo chceš rozvíjať.

Stretnutia sú individuálne, tak ako vám to vyhovuje. Mentorka ti pomáha pomocou jej skúseností a užitočnými radami. Mentorka pracuje prostredníctvom osobných stretnutí, online rozhovorov a emailovania si.

SPRIEVODNÉ PODUJATIA PRE TVOJ INTENZÍVNY ZÁŽITOK

Nie je to len o mentoringu. Ako súčasť projektu ti zabezpečíme aj kopu príležitostí na zlepšenie a spoznanie ostatných ambicióznych žien. Počas trvania projektu pripravujeme viacero tematických podujatí, vďaka ktorým spoznáš ostatných a zlepšíš sa v soft skills.

Lady Up je komunita žien, ktoré chcú od života viac. Staň sa jednou z nás.

Ďalšie relevantné stránky

Mentorky

LADY UP tím

Pridaj sa k nám

O nás

Domov