YOUTH 2 BUSINESS

Na krok od tvojej vysnívanej práce!

Organizácia FGE pre teba vytvorila projekt, v ktorom aj Ty môžeš konečne nájsť prácu svojich snov. V „Youth 2 Business“ ti dáme možnosť predviesť sa, aby si ukázal, čo sa v tebe ukrýva.

Na Y2B môžeš získať nie len dobré skúsenosti, nových kamošov ale aj super job! Stretni sa s množstvom HR špecialistov a zástupcov z firiem, predveď svoje skúsenosti, rieš zaujímavé case study a predaj sa za 5 minút!

V dnešnom rýchlom svete nie je jednoduché zaujať firmy a stať sa ich súčasťou, poprípade je až príliš veľa jobov a nevieš sa zaradiť. Práve v tomto Ti však pomôže podujatie Youth 2 Business, ktoré Ti prinesie HR-istov a zástupcov firiem priamo pred nos a v príjemnom prostredí pri kávičke môžeš ukázať Tvoje pravé JA! Každé podujatie sa bude konať v hesle konkrétneho odboru/profesie, takže si môžeš vyberať podľa svojho gusta.

Zúčastnením sa eventu tak získaš jedinečnú možnosť zaujať a tým získať skvelý job, ktorý Ti pomôže naštartovať kariéru. Okrem toho budeš mať možnosť získať prvotné kontakty do business sveta, spoznáš kolegov/kamošov, ktorí sú na tom rovnako ako Ty a vyskúšaš svoje schopnosti v rôznych tímových aktivitách, ktoré máme pre Teba na podujatí pripravené!

Si ready? Tak scrolluj nižšie! 😉

 

Pre koho je Youth 2 Business určený?

Ak si v 3., 4. alebo 5. ročníku alebo si už absolvent vysokej školy a chceš získať prácu alebo stáž v úspešnej firme. Ak si už dlhodobo nezamestnaný a nevieš si nájsť prácu alebo ak máš vysnívanú prácu, ale nevieš ako sa k nej máš dostať.

Tak toto je presne pre Teba!

Čo ti Youth 2 Business ponúka?

Zaujímav

Prvé kontakty s business svetom

Ako si si prečítal vyššie, na podujatí sa stretneš s viacerými HR špecialistami a zástupcami rôznych firiem. S každým z nich podstúpiš krátku icebreaking aktivitu, pri ktorej dostaneš možnosť predať sa čo najlepšie. Ak aj teraz nemajú to, čo hľadáš, v budúcnosti môžu mať job práve pre Teba! Predveď sa a zaujmi.

"
 

Skupinové aktivity na podujatí

Počas podujatia budeš plniť aj rôzne skupinové aktivity. Všetky úlohy budú prispôsobené jednotlivému okruhu podujatia. Ukáž všetkým, že máš to, čo sa vo firme cení. Ukáž, že si tímový hráč a že vieš komunikovať s ostatnými členmi tímu a na konci Ťa aj niečím malým obdaríme!

"
 

Dobrý pocit a výhru

Ako sme Ti už spomínali, počas podujatia budeš plniť rôzne úlohy. Nezostaneš však “nasucho” a plnením úloh samozrejme aj súťažíš. Už počas speed-interviews Ťa budú HR-isti z firiem bodovo hodnotiť a body navyše môžeš samozrejme získať aj počas aktivít. Na konci to môžeš byť práve TY, kto ovládne Youth 2 Business a my Ťa obdaríme zaujímavými cenami. (To aby si neodchádzal s prázdnymi rukami)

"
 

Super Job!

Áno, toto je v tom to najlepšie! Záleží len od Teba ako zaujmeš. Ak sa zapáčiš HR špecialistom, dajú nám vedieť a my všetky Tvoje informácie prepošleme. Následne stačí prejsť pohovorom a tadáááá… získal si skvelú prácu! Je to také jednoduché.

Stačí sa prihlásiť!

Znie to super! Chcem sa prihlásiť! Ako na to?

V dostatočnom čase pred podujatím (približne 2 týždne vopred) zverejníme cez náš Facebook udalosť do ktorej sa budeš môcť pridať. V tejto udalosti sa dozvieš všetky potrebné informácie ako aj možné pozície, ktoré zapojené spoločnosti do projektu práve ponúkajú. Na podujatie je však obmedzená kapacita (tá sa líši od konkrétneho eventu), preto je potrebné sa registrovať. Registračný odkaz bude dostupný na tomto webe ako aj v udalosti.

Účastníci podujatia budú pozvaní do súkromnej facebook udalosti, určenej už pre konkrétnych účastníkov podujatia. 

Podujatie sa bude skladať z dvoch častí. V prvej časti sa zúčastníš ice-breaking aktivít so zástupcami firiem. Však vieš, aby si mal dobrý pocit a poznal ľudí. 🙂 V druhej časti sa staneš súčasťou tímu spolu s ostatnými účastníkmi a zástupcami firiem. Spoločne budete riešiť tímovú aktivitu – úlohu, počas ktorej ukážeš ako vieš pracovať v tíme a riešiť zadané úlohy. Na konci nás bude čakať príjemný networking.

Odhadovaná dĺžka podujatia 3 hodiny. Program a propozície podujatia sa môžu meniť. Vyhradzujeme si právo meniť program.