Mentori štvrtého ročníka mentorského programu Wake Up 2021

Zuzana Almáši Koreňová

“V mojom modeli sveta je umením všetko, čo sa robí s láskou, nadšením, presvedčením, čo prináša úžitok nielen tvorcovi, ale aj užívateľovi.”

Zuzana má okrem vysokoškolského štúdia vyštudovanú aj Montessori pedagogiku, Mediáciu, Koučing a NLP (Neuro Lingvistické Programovanie). Všetky tieto alternatívy a smery sú postavené na rešpektujúcej komunikácii a partnerskom prístupe, ktoré neustále využíva v praxi. 

Viac informácií

Veronika Kultanová

“Nedá sa niekoho nemať rád, akonáhle poznáš jeho príbeh.”

Od mala ma bavili tri veci: písanie, herectvo a učenie. Dnes to kombinujem vo svojej práci lektorky / trénerky soft skills. Vzdelávam (väčšinou dospelých) ľudí, užívam si, že pred nimi stojím a pri tvorbe tréningov som kreatívna ako pri písaní. Verím, že najlepšie sa učíme zážitkom. Preto sú moje tréningy praktické a plné cvičení. Vychádzam z presvedčenia, že človeku stačia tie správne podmienky a podpora a on sa učí jedná radosť.

Viac informácií


Dagmar Kolesárová

“Kto sa pozerá na žaby zo zeme, vidí, že idú po prachu, kto sa pozerá z nadhľadu, vidí, že smerujú k jazeru.”

Dagmar je certifikovaná koučka, mentorka a facilitátorka. 

15 rokov skúseností v bankovom sektore s medzinárodným dosahom v manažérskej pózicii ju priviedli k ceste kouča. Je spoluautorkou rozvojového programu ELLA – Elevating life & leadership approach.

Viac informácií

Eva Šnircová

“Kto pozná minulosť, dokáže tvoriť budúcnosť.”

Pochádzam z rázovitého kraja GEMER na Slovensku a už v mojej rannej mladosti som vedela, že chcem vidieť svet, učiť sa od skúsených a zúročiť svoje talenty. Moje prvé predstavy o povolaní boli letuška alebo prekladateľka. Dala som sa preto na štúdium Ekonomickej školy, odbor zahraničný obchod v Banskej Bystrici. Učarovala mi však popri jazykoch aj ekonómia a psychológia, a tak sa sny stať sa letuškou rozplynuli. 

Viac informácií

Katarína Potúčková

“Verím, že ak chceme meniť svet k lepšiemu, potrebujeme začať od seba.”

Som vyštudovaná psychologička. Počas mojej kariéry som pracovala na HR oddeleniach v IT sektore, bankovníctve a poisťovníctve. Venovala som sa recruitingu, psychodiagnostike, hodnoteniu zamestnancov, ich motivácii a talent manažmentu. Od roku 2018, kedy som absolvovala medzinárodnú certifikáciu v koučovaní (ACC – Associate certified coach), sa aktívne venujem profesionálnemu koučovaniu. 

Viac informácií

Ľubica Takáčová

“Dávaj pozor, čo vravíš sám sebe, lebo počúva niekto dôležitý — ty sám!”

Ľubica Takáčová je zakladateľka spoločnosti Life Up a je medzinárodne certifikovaná koučka a mentorka v oblasti vzdelávania a rozvoja potenciálu ľudí. Zaoberá sa rozvojovom a vzdelávaním ľudí od roku 2000. 

Viac informácií

Martin Zacharovský

“If you fail to prepare, you prepare to fail.”

Moje meno je Martin, mám 28 rokov a v súčasnosti pracujem v spoločnosti Dell ako Online content manager. Do tejto firmy som sa dostal už počas štúdia na Fakulte Managementu Univerzity Komenského, kde som sa v poslednom ročníku odboru Podnikanie v rámci predmetu Intrapreneurship  zúčastnil projektu od Dell. Pracujúci so svojimi spolužiakmi sme pripravili projekt pod názvom “Propagácia firmy Dell prostredníctvom gamingu na Francúzskom trhu”.

Viac informácií

Michal Braun

“nezabúdaj na minulosť, ale ži v prítomnosti”

Michal začal na pozícii obchodníka už vo svojom mladom veku 23 rokov v oblasti poistenia. Jeho prirodzený prejav, komunikačné zručnosti a schopnosť pracovať s ľuďmi mu výdatne pomáhali v jeho obchodníckej kariére. Do 3 rokov sa mu podarilo otvoriť vlastnú franšízovú pobočku poisťovne v Bratislave. Nasledujúce 4 roky sa sústredil na manažérske zručnosti a tvorenie vlastného tímu, čo vyústilo do otvorenia ďalšej pobočky v Senci. 

Viac informácií

Michal Šoltés

“Veci sa nedajú zmeniť tým, že budeme bojovať s existujúcou realitou. Ak niečo chceme zmeniť, vytvorme nový model, ktorý spraví existujúci model zastaraným.”

Som v prvom rade človek, a snažím sa žiť podľa princípov, ktoré si vážim – slušnosť, sloboda, zodpovednosť, spolupráca, dobré vzťahy. Do značnej miery to ovplyvňuje, čomu sa venujem. Som spoluzakladateľom v spoločnosti Otvorená Hra, ktorá pomáha ľuďom a firmám v úprimnej a efektívnej komunikácii, v spolupráci a tiež pri nastavovaní procesov samoriadenia. 

Viac informácií

Roman Rác

Nehovor, že to nejde. Radšej povedz, že to zatiaľ neovládaš.

Rodák z Partizánskeho, žijúci v Bratislave. Študoval Manažment a Podnikanie na Fakulte Managementu Univerzity Komenského v Bratislave. Počas štúdia pracoval ako Konzultant, Tréner a Kouč individuálneho a tímového rozvoja, zameriaval sa na komunikáciu, líderské a obchodné zručnosti. Súčasne riadil tím študentov v prevažne marketingových projektoch pre malých podnikateľov v rámci Poradenského a rozvojového centra.

Viac informácií