O ČO IDE ?

Počul si už o knihe Hlava 20?
Poslednú dobu sme sa o nej zmienili aj my na stránkach FUTURE GENERATION EUROPE.

Ak si o nej ešte nepočul, v krátkosti, je to motivačná kniha od dvoch chalanov plná skvelých myšlienok, “ktoré mladým otvoria brány sveta a starším pripomenú, na čom naozaj záleží.”

Ako o knihe niekto napísal:
“Táto knižka plná zaujímavých myšlienok od mladých “chalanov” Juraja a Andreja oslovila nielen mladých čitateľov a ukazuje, že rozhodnutia, ktoré vezmeme do svojich rúk dnes, môžu byť pre náš šťastím zajtra.
…”

Autori knihy Hlava 20 sa rozhodli pomôcť našej organizácii a darovať nám až 30 % percent z toho, čo získajú predajom knihy.  

Avšak len pokiaľ sa ty sám rozhodneš, že nám tých 30 % chceš dať.

Sme veľmi vďační za takúto možnosť, a preto chceme požiadať TEBA, aby si si zakúpil túto knihu a prispel na našu činnosť, ktorú robíme pre mladých ľudí na Slovenku a na projekty, ktoré budeme vďaka tebe a možno aj pre teba vylepšovať.

AKO KNIHU KÚPIŤ?

Jednoducho. Objednaj a kúp si knihu cez tento link

>>>>>> KÚPIŤ KNIHU <<<<<<<<

AKO NÁM POMÔŽEŠ?

Stačí ak si kúpiš knihu cez hore uvedený link, pričom vôbec nezáleží, ktorú dobročinnú vec tam zaškrtneš (stromčeky, zvieratká alebo sila). Chalani nás totiž spoznali trocha neskôr ako dávali dokopy celú túto myšlienku venovania časti z predaja neziskovkám. Meniť web by bolo už veľmi zložité, a preto sa vymyslel tento spôsob.

ĎAKUJEME!

AKO POUŽIJEME PENIAZE?

Všetky peniaze, ktoré sa nám predajom knihy podarí získať, budú použité na naše projekty. A tých veru nie je málo. Leto sa u nás končí veľmi skoro a už v auguste začína naša “projektová sezóna”. Postupne spustíme všetky projekt, ktorými sú BACK FROM ABROAD, NO NEED FOR NEET, MINI ERASMUS, LADY UP, LEAD UP a WAKE UP.   

ALE ABY BOLA SRANDA – BUDE AJ VÝZVA!

Aby sme to urobili trošku zaujímavejšie, rozhodli sme sa urobiť nasledujúcu výzvu.

Ak sa podarí predať cez 30 KNÍH – členovia tímu na jednu noc okúsia, čo znamená žiť na ulici v krabici a vyspia sa vonku.
Ak sa nám podarí predať 50 KNÍH – naša ešte neexistujúca FGEband si zahrá na Hlavnom námestí v Bratislave a vy budete pri tom cez livestream.
Ak sa nám podarí predať 100 KNÍH – zjeme žabu aj s vegetou a chilli.

Ďakujeme za tvoju pomoc a prajeme ti príjemné čítanie a veľa motivácie.

NEZABUDNI – Slovensko potrebuje mladých šikovných ľudí, ktorí sa neboja niečo zmeniť. Začať môžeš sebou, a to napríklad aj prečítaním tejto knihy alebo zapojením sa do našich projektov.