Lead Up academy

It all starts with Lead Up Academy
Projekt prebieha!

Lead Up Academy

It all starts with lead up academy
Projekt prebieha!

Lead Up Academy (LUA) je intenzívny mentorský a školiaci program organizácie Future Generation Europe (FGE), ktorý je určený študentom stredných škôl vo veku od 15 rokov. Jeho cieľom je prepojiť mentorov – úspešné osobnosti z rôznych profesijných sfér s mladými aktívnymi ľuďmi, ktorí chcú pre seba urobiť niečo viac a ktorým nie je ľahostajné dianie okolo nich.

V občianskom združení FGE sa snažíme o to, aby sme týmto študentom vytvorili podnetný priestor na ich sebarozvoj, na objavovanie ich vysnívaného smerovania, ale aj na robenie vlastných chýb a poučenie sa, či inšpirovanie od druhých. V neposlednom rade im chceme pomôcť získať nové zručnosti vďaka ktorým sa dostanú o krok bližšie k svojmu cieľu. To všetko by v tomto programe nebolo možné bez mentora, človeka ochotného odovzdávať svoje dlhoročné skúsenosti a vedomosti, podeliť sa o úspechy aj pády.

Ako funguje náš najstarší mentorský program?

rokov bohatých skúseností v mentoringu

zúčastnených mentees & mentorov doteraz

Pomoc s osobnostným rozvojom

Máš ambíciu, vlastný nápad alebo akýkoľvek túžbu nájsť svoj smer, vzdelávať sa a osobnostne rásť?

Ak nad niečím takým uvažuješ – prihlás sa do Lead Up Academy. Práve s tým ti vie tvoj mentor a naša organizácia VEĽMI pomôcť.

w

Toto je tvoj aktívny mentoring

Ak ťa vyberieme, staneš sa mentee úspešného mentora (1 on 1 systém). Spoločne si dohodnete ako budete pracovať na tom, čo chceš rozvíjať.

Mentor ti pomáha užitočnými radami najmä vďaka jeho bohatým skúsenostiam. Komunikácia s mentorom je individuálna, avšak na pravidelnej báze, tak ako vám to  obom vyhovuje.  Komunikovať môžete prostredníctvom osobných stretnutí, online rozhovorov a emailovania si.

Sprievodné podujatia pre skvalitnenie programu

Nie je to len o mentoringu. Ako súčasť projektu ti zabezpečíme aj mnoho príležitostí na zlepšenie samého seba a spoznanie ostatných účastníkov. Počas trvania projektu pripravujeme viacero tematických podujatí, vďaka ktorým sa budeš môcť zlepšiť v rôznych soft skills.

V projekte Lead Up Academy sa dostaneš do komunity tých najlepších. Neváhaj a staň sa jedným z nás!

NOVINKA!

Okrem mentora ti tento rok ponúkame aj ďaľší bonus! V rámci účasti na programe ti priradíme aj priateľa – vysokoškoláka, ktorý ti pomôže určiť si, či tebou vysnívaná VŠ je tá pravá. S cieľmi ti teda pomôže mentor a s vysokou školou kamarát vysokoškolák.

Vieme, že si len na začiatku tvojej cesty. Lead Up Academy ti pomôže naplánovať tvoje kariérne ciele a nájsť tú najlepšiu cestu, ako sa k ním dopracovať.

Netreba sa báť! Práve vďaka mentorovi sa výrazne zvýši tvoja šanca uspieť. Využi túto príležitosť a pridaj sa!

Projekt prebieha!
Nové kolo projektu bude aktuálne od jesene 2022.

Projekt Lead Up Academy 2022 je pod záštitou MEP Ivana Štefanca a vzniká s finančnou podporou pána europoslanca.

Sponzorom, ktorý poskytol vecné ceny projektu Lead Up Academy 2022 – Nosené.