LEAD UP

Aj jeden môže ovplyvniť milióny

Aj jeden môže ovplyvniť milióny. Len treba niekde začať!

Lead Up je mentorský program určený aktívnym žiakom stredných škôl, ktorí majú ambíciu zlepšovať sa pod vedením skúseného mentora. Profesionálny mentor je neoceniteľný zdroj vedomostí a skúseností. Je to práve mentor, kto ti môže pomôcť uchopiť talent a stať sa lídrom.

Ako funguje náš najstarší mentorský program?

rokov bohatých skúseností v mentoringu

skvelých mentorov na výber ročne

sprievodné podujatia pre tvoj rozvoj počas programu

Pomôc s nápadom alebo progresom na skvelú vysokú školu
Máš ambíciu – projekt, biznis nápad alebo akýkoľvek iný sen s ktorým chceš pomôcť? A ak aj nie, chceš urobiť všetko pre to aby si sa dostal na naozaj dobrú vysokú školu?

Ak ti toto chodí hlavou – prihlás sa do Lead Upu. Práve s tým ti vie tvoj mentor a naša organizácia VEĽMI pomôcť.

w

Toto je tvoj intenzívny mentoring
Ak ťa vyberieme, staneš sa mentee úspešného mentora (1 on 1 systém). Spoločne si dohodnete ako budete pracovať na tom, čo chceš rozvíjať.

Stretnutia sú individuálne, tak ako vám to vyhovuje. Mentor ti pomáha pomocou jeho skúseností a užitočnými radami. Mentor pracuje prostredníctvom osobných stretnutí, skype rozhovorov a emailovania si.

Osoby, zapojené do nášho projektu, sú úspešné osobnosti vo svojom obore. Neboj sa a využi to!

Sprievodné podujatia pre tvoj intenzívny zážitok
Nie je to len o mentoringu. Ako súčasť projektu ti zabezpečíme aj kopu príležitostí na zlepšenie a spoznanie ostatných účastníkov. Počas pol roka projektu pripravujeme viacero tematických podujatí, vďaka ktorým spoznáš ostatných a zlepšíš sa v soft skills.

Lead Up je komunita tých najlepších. Staň sa jedným z nás.

Práve vďaka Lead Up získaš odpoveď, ako reálne vyzerá tvoje budúce povolanie alebo ako rozbehnúť tvoj budúci biznis. Pomôžeme ti splniť tvoj sen – nezáleží na tom, aký veľký je. Vieme, že si len na začiatku tvojej cesty. Lead Up ti pomôže naplánovať tvoje kariérne ciele a nájsť tú najlepšiu cestu, ako sa k ním dopracovať.

Netreba sa báť! Práve vďaka mentorovi sa výrazne zvýši tvoja šanca uspieť. Využi túto príležitosť a pridaj sa!

Hlavný partner programu  

 

 

 

 

Lead Up sa vráti s podrobnosťami ohľadom registrácie na 6. kolo projektu začiatkom roku 2020. Bude to skvelý ročník plný zmien.

Nezmeškaj to!

Sleduj našu fanpage.