Lead Up academy

It all starts with Lead Up Academy
Projekt sa vráti v budúcnosti 🙂

Lead Up Academy

It all starts with lead up academy
Projekt sa vráti v budúcnosti 🙂

Lead Up Academy (LUA) je intenzívny mentorský a školiaci program organizácie Future Generation Europe (FGE), ktorý je určený študentom stredných škôl vo veku od 15 rokov. Jeho cieľom je prepojiť mentorov – úspešné osobnosti z rôznych profesijných sfér s mladými aktívnymi ľuďmi, ktorí chcú pre seba urobiť niečo viac a ktorým nie je ľahostajné dianie okolo nich.

V občianskom združení FGE sa snažíme o to, aby sme týmto študentom vytvorili podnetný priestor na ich sebarozvoj, na objavovanie ich vysnívaného smerovania, ale aj na robenie vlastných chýb a poučenie sa, či inšpirovanie od druhých. V neposlednom rade im chceme pomôcť získať nové zručnosti vďaka ktorým sa dostanú o krok bližšie k svojmu cieľu. To všetko by v tomto programe nebolo možné bez mentora, človeka ochotného odovzdávať svoje dlhoročné skúsenosti a vedomosti, podeliť sa o úspechy aj pády.

Ako funguje náš najstarší mentorský program?

rokov bohatých skúseností v mentoringu

zúčastnených mentees & mentorov doteraz

Pomoc s osobnostným rozvojom

Máš ambíciu, vlastný nápad alebo akýkoľvek túžbu nájsť svoj smer, vzdelávať sa a osobnostne rásť?

Ak nad niečím takým uvažuješ – prihlás sa do Lead Up Academy. Práve s tým ti vie tvoj mentor a naša organizácia VEĽMI pomôcť.

w

Toto je tvoj aktívny mentoring

Ak ťa vyberieme, staneš sa mentee úspešného mentora (1 on 1 systém). Spoločne si dohodnete ako budete pracovať na tom, čo chceš rozvíjať.

Mentor ti pomáha užitočnými radami najmä vďaka jeho bohatým skúsenostiam. Komunikácia s mentorom je individuálna, avšak na pravidelnej báze, tak ako vám to  obom vyhovuje.  Komunikovať môžete prostredníctvom osobných stretnutí, online rozhovorov a emailovania si.

Sprievodné podujatia pre skvalitnenie programu

Nie je to len o mentoringu. Ako súčasť projektu ti zabezpečíme aj mnoho príležitostí na zlepšenie samého seba a spoznanie ostatných účastníkov. Počas trvania projektu pripravujeme viacero tematických podujatí, vďaka ktorým sa budeš môcť zlepšiť v rôznych soft skills.

V projekte Lead Up Academy sa dostaneš do komunity tých najlepších. Neváhaj a staň sa jedným z nás!

NOVINKA!

Okrem mentora ti tento rok ponúkame aj ďaľší bonus! V rámci účasti na programe ti priradíme aj priateľa – vysokoškoláka, ktorý ti pomôže určiť si, či tebou vysnívaná VŠ je tá pravá. S cieľmi ti teda pomôže mentor a s vysokou školou kamarát vysokoškolák.

Vieme, že si len na začiatku tvojej cesty. Lead Up Academy ti pomôže naplánovať tvoje kariérne ciele a nájsť tú najlepšiu cestu, ako sa k ním dopracovať.

Netreba sa báť! Práve vďaka mentorovi sa výrazne zvýši tvoja šanca uspieť. Využi túto príležitosť a pridaj sa!

Projekt prebieha!
Nové kolo projektu bude aktuálne od jesene 2022.

Projekt Lead Up Academy 2022 je pod záštitou MEP Ivana Štefanca a vzniká s finančnou podporou pána europoslanca.

Sponzorom, ktorý poskytol vecné ceny projektu Lead Up Academy 2022 – Nosené.