LEAD UP ACADEMY

IT ALL STARTS WITH LEAD UP

PROJEKT PREBIEHA!

It all starts with Lead Up!

Lead Up Academy (LUA) je intenzívny mentorský a školiaci program organizácie Future Generation Europe (FGE), ktorý je určený študentom stredných škôl vo veku od 15 rokov. Jeho cieľom je prepojiť mentorov – úspešné osobnosti z rôznych profesijných sfér s mladými aktívnymi ľuďmi, ktorí chcú pre seba urobiť niečo viac a ktorým nie je ľahostajné dianie okolo nich.

V občianskom združení FGE sa snažíme o to, aby sme týmto študentom vytvorili podnetný priestor na ich sebarozvoj, na objavovanie ich vysnívaného smerovania, ale aj na robenie vlastných chýb a poučenie sa, či inšpirovanie od druhých. V neposlednom rade im chceme pomôcť získať nové zručnosti vďaka ktorým sa spoločne pustíme do realizácie ich nápadov. To všetko by v tomto programe nebolo možné bez mentora, človeka ochotného odovzdávať svoje dlhoročné skúsenosti a vedomosti, podeliť sa o úspechy aj pády.

Ako funguje náš najstarší mentorský program?

rokov bohatých skúseností v mentoringu

sprievodné podujatia pre tvoj rozvoj počas programu

Pomoc s nápadom alebo progresom na skvelú vysokú školu
Máš ambíciu – projekt, biznis nápad alebo akýkoľvek iný sen s ktorým chceš pomôcť? A ak aj nie, chceš urobiť všetko pre to aby si sa dostal na naozaj dobrú vysokú školu?

Ak ti toto chodí hlavou – prihlás sa do Lead Up Academy. Práve s tým ti vie tvoj mentor a naša organizácia VEĽMI pomôcť.

w

Toto je tvoj intenzívny mentoring
Ak ťa vyberieme, staneš sa mentee úspešného mentora (1 on 1 systém). Spoločne si dohodnete ako budete pracovať na tom, čo chceš rozvíjať.

Stretnutia sú individuálne, tak ako vám to vyhovuje. Mentor ti pomáha pomocou jeho skúseností a užitočnými radami. Mentor pracuje prostredníctvom osobných stretnutí, skype rozhovorov a emailovania si.

Ak sa dostaneš do druhej fázy LUA, získaš aj druhého mentora! Viac nižšie.

Sprievodné podujatia pre tvoj intenzívny zážitok
Nie je to len o mentoringu. Ako súčasť projektu ti zabezpečíme aj kopu príležitostí na zlepšenie a spoznanie ostatných účastníkov. Počas trvania projektu pripravujeme viacero tematických podujatí, vďaka ktorým spoznáš ostatných a zlepšíš sa v soft skills.

Lead Up Academy je komunita tých najlepších. Staň sa jedným z nás.

NOVINKY 2020!

LEAD UP > LEAD UP ACADEMY

FINANČNÁ PODPORA 200,- EUR PRE TVOJ SEN

10 projektov / nápadov dostane finančnú podporu na ich realizáciu. Budeš aj ty medzi nimi?

DRUHÝ MENTOR

 Viac hláv, viac rozumu! Ukáž čo je v tebe a získaj aj ty ešte väčšiu pomoc a podporu na svojej ceste.

Super! Ako si to mám predstaviť?

ŠTARTOVACIA FÁZA

Február 2020 – Leto 2020

Projekt sme rozdelili do dvoch fáz. Súčasťou prvej fázy bude hľadanie tvojich silných stránok, vysnívaného smerovania a tiež príprava postupu projektu/nápadu, ktorý by mal byť zrealizovaný v 2. fáze. Cieľom 1. fázy je pomôcť Ti vytvoriť nápad a prísť na to, ako je možné ho zrealizovať, ale tiež odovzdať ti čo najviac skúseností a zručností.

Neobávaj sa aj keď si maturant. To, že ukončíš strednú školu šk. rokom 2019/2020 na tvojej účasti v projekte nič nemení!

REALIZAČNÁ FÁZA

Leto 2020 – Jeseň 2020

V 2. fáze tak dostaneš príležitosť aktívne pracovať na “hmatateľnom výstupe”. Bonusom postupu do 2. fázy bude pridelenie druhého mentora z oblasti, v ktorej si si navrhol projekt a dostaneš tak príležitosť konzultovať ho s dvomi skúsenými odborníkmi, aj s našim realizačným tímom. Okrem toho od nás každý z týchto 10 projektov získa ako podporu na rozbeh 200,- EUR! Je to teda len a len v tvojich rukách.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vieme, že si len na začiatku tvojej cesty. Lead Up Academy ti pomôže naplánovať tvoje kariérne ciele a nájsť tú najlepšiu cestu, ako sa k ním dopracovať.

Netreba sa báť! Práve vďaka mentorovi sa výrazne zvýši tvoja šanca uspieť. Využi túto príležitosť a pridaj sa!

Hlavný partner programu