Future Generation Europe ti prináša projekt, pri ktorom zapojíš všetky svoje mozgové závity a poriadne sa zapotíš. Počas niekoľkých mesiacov budeš cestovať po krajine s názvom Bermudia, kde sme si pre teba pripravili úlohy z rôznych oblastí.

Bermudia je “čarovný” priestor, ktorý vznikol ako odpoveď na momentálnu situáciu začarovaného trojuholníka medzi trhom práce, študentmi a školstvom. V dnešnej dobe pozorujeme, že školy vypúšťaju stovky absolventov, ktorí nie sú pripravení na trh práce. Cieľom Bermudie je nájsť najšikovnejších žiakov zo SR, ktorí sa budú snažiť nájsť východisko zo začarovaného trojuholníka.

Neboj sa, nebudeš na to sám. Zlož si tím, z najmenej troch členov a úlohy riešte spolu. Budete sa zabávať, lámať si hlavy, kreatívne tvoriť a aj niečo natáčať.

 

Prečo sa pridať do Bermudie?

> Ak máš od 16-19 rokov, študuješ na strednej škole a nebojíš sa výzvy

> ak ti nie je jedno ako vyzerá momentálna situácia v školstve

> chceš poskytnúť svoj názor ako by sa táto situácia mohla zmeniť

> si súťaživá/ý a chceš vyhrať zaujímavé ceny.

Bermudia je tá správna voľba!

 Tvoje putovanie bude prebiehať od Novembra 2018 do Februára 2019.  V každom súťažnom kole tím môže získať 100 bodov. Zároveň, pred a v priebehu súťaže sa vyskytnú neočakávané úlohy, za ktoré môžete získať extra body. Ziskavaním bodov sa Vám bude zvyšovať level. 

Po dosiahnutí určitého levelu sa Vám odkryjú super schopnosti.

Postupiš na celoslovenské kolo, kde sa stretneš so súpermi – najlepším tímom za každý samosprávny kraj, ktorí boli úspešní presne tak ako aj ty a tvoj tím. 

 

ČO ZÍSKAŠ Z BERMUDIE?

N

Prepojíme ťa so svetom novým spôsobom

Ako všetko od FGE, aj Bermudia má za cieľ ukázať ti nové možnosti a nových ľudí. Všetci radi súťažíme a preto by sme ťa radi niekam posunuli netradičným spôsobom.

O najlepších budú vedieť firmy, neziskovky, známi ľudia a súperi z celej krajiny. Cieľ? Ukáž, že tvoj tím je najlepší. Nikdy nevieš, kde ťa to dostane!

N

získaŠ skvelé ceny!

 

Nič nie je len tak a my by sme ťa chceli za tvoju súťaživosť a angažovanosť oceniť!

Bermudia je navrhnutá tak, aby sme tvoj tím vedeli oceniť už v priebehu súťaže. Ceny za tím mesiaca, špeciálne ocenenia a celkové hodnotenia sú súčasť balíka, ak sa do Bermudie pridáš.

N

UKÁŽeš, ŽE TVOJ TÍM A TVOJA ŠKOLA JE BEST

Už nám tu dlho chýbala simple súťaž, v ktorej môžeš ukázať, že tvoj tím je lepší ako tím tvojho známeho z druhého mesta.

Bermudia je tu na to, aby si ukázal, že vieš riešiť úlohy a že sa vieš pri tom aj dobre baviť.

BERMUDIA PRÁVE PREBIEHA!
Registrácia skončila