O projekte Youth to Business („Y2B“) si už počuť musel. No ak náhodou nie, tak Ti v skratke poviem, o čo ide. Jeho zmyslom je, aby si si konečne našiel prácu svojich snov, pretože robiť šatniara na párty v Tvojom obľúbenom klube nie je nič moc a večne to robiť nemôžeš.  Je pre končiacich študentov, takže ak si 4. alebo 5. alebo len tak, chceš ukázať prečo práve TY by si si mal zaslúžiť miesto v Top firme, tak je to práve pre Teba.

No ak si o tomto projekte doteraz nevedel a nepočul, tak si určite premeškal aj prvé kolo, ktoré bolo na tému HR & Administratíva. Ale to nevadí. Mám pre Teba dobrú správu. My sme počas leta neoddychovali a pripravovali pre Teba aj druhé kolo. Youth 2 Busines vol. II., ktoré bude na tému Marketing  & Sales! A to, že sa tento článok dostal až k Tebe, je jasné znamenie, že by si mal čítať ďalej.

Ak si trúfaš , chceš sa predviesť, ukázať čo v Tebe je, chceš sa stretnúť s HR špecialistami z marketingových firiem, tak si už teraz zaznač v kalendári dátum 08.11.2018, pretože my Ťa s otvorenou náručou budeme čakať. A vezmi aj toho svojho kamoša, pretože jemu sa už tiež nechce ťahať nočné vedľa teba.

Je to pre teba výzva.
Ale prečo by si sa mal prihlásiť?

Zatiaľ čo Ty si robil niečo, čo Ťa nebaví, iní chceli zmeniť svoj život a zúčastnili sa prvého kola,  no a povedali o nán toto.

Tak čo, presvedčili sme Ťa?

Si už len NA KROK OD TVOJEJ VYSNÍVANEJ KARIÉRI!

Miriama Fornadeľová