SUCCESS IS FREE

Možno sa pýtaš „mám na to dosiahnuť úspech?“ Žijeme v dobe, kedy máš pred sebou také množstvo možností, že si paradoxne nevieš vybrať. „Je toto tá správna voľba?“ pýtaš sa sám seba. Nie si však prvý, kto túto cestu pred sebou má, ani posledný. Niekedy všetko čo potrebujeme, je tá správna motivácia, počuť ten správny príbeh.

Future Generation Europe pre teba pripravilo sériu bezplatných netradičných diskusií Success is Free, ktorej cieľom je spojiť vysokoškolákov a čerstvých absolventov vysokých škôl s úspešnými osobnosťami. Za priebehu voľnej diskusie sa dozvieš, ako sa aj ty môžeš stať úspešným.

Succes is Free je jedinečný program pre mladých vysokoškolákov, ktorí chcú popri škole na sebe pracovať a vzdelávať a nevedia urobiť prvý krok. Ak si aj ty jedným z nich a nebojíš sa plniť výzvy, tento projekt je práve pre teba!

O čom to celé bude? 

Do konca akademického roka 2017/2018 ti ponúkame v Bratislave tri voľné diskusie s úspešnými osobnosťami vo svojom odbore. Ako sa dostali tam kde sú? Čo treba pre úspech? Dozvieš sa na SiF!

Nepôjde však len o bežnú diskusiu. Súčasťou nášho projektu bude tzv. Challenge.

Ako funguje náš Challenge?

Speaker týždeň vopred pred podujatím uverejní videovýzvu alebo písomný challenge. Bude sa jednať o rôzne úlohy, ktoré preveria tvoje schopnosti a súťaživosť. Kto splní podmienky našej výzvy čo najlepšie, môže sa tešiť na odmenu – rôznu formu príležitosti alebo osobného rastu, ktorú zabezpečí daný rečník (napr. job shadowing, stáž, mentoring a podobne…). Na diskusií vyhlásime víťaza. Ak sa budeš snažiť, môžeš to byť práve ty.

To však nie je všetko! Ak budeš aktívny na našich diskusiách a zúčastníš sa našich výziev, dostaneš sa do klubu najlepších, ktorých v auguste pozveme na víkendové stretnutie najlepších účastníkov diskusií! Môžeš sa tak tešiť ešte na viac príležitostí, ktoré ti pomôžu dostať sa kam potrebuješ.

Znie to super! Chcem sa prihlásiť! Ako na to?

V dostatočnom čase pred podujatím (približne 2 týždne vopred) zverejníme cez náš Facebook udalosť do ktorej sa budeš môcť pridať. V tejto udalosti sa dozvieš všetky potrebné informácie o diskusií. Aby sme vedeli, že prídeš a aby sme ťa mohli zaradiť do zoznamu uchádzačov o letný tréning, je potrebné sa registrovať. Registračný odkaz bude dostupný na tomto webe ako aj v udalosti.

Pre koho je Success is Free určený?

Success is Free je určený pre akéhokoľvek študenta vysokej školy alebo absolventa vysokej školy. Ak chceš získať novú príležitosť, ktorá ťa posunie ďalej, ak chceš získať nové kontakty pre tvoju kariéru – SiF je tu pre teba!

Najbližšia diskusia Success is Free!

-> TÉMA
-> HOSŤ

-> KEDY
-> KDE

-> VÝZVA

„O krok vpred na pohovore“ Diskusia s NESTLÉ
Róbert KIČINA, Imrich SZÁSZ – Zástupcovia spoločnosti NESTLÉ
18.04.2018, 17:00
METROPOL Bar, Americké námestie, Bratislava

napíšte nám na info@futuregenerationeurope.eu max. na 1 A4 nápad, ako by sa firma NESTLÉ mohla stať ešte atraktívnejšou pre mladých ľudí. Posielať môžete do 16.04.2018, 23:00.

Možnosť stráviť 1 deň s country managerom spoločnosti Nestlé v rámci job shadowingu!

Tvoja účasť na diskusií už začína na Facebook udalosti! Sleduj udalosť a zisti akú výzvu si pre teba rečník pripravil. Dozvieš sa aj čo môžeš získať. Samotná diskusia sa bude zameriavať na príbeh nášho rečníka. Budeš mať množstvo priestoru spýtať sa, čo ťa zaujíma. Neboj sa pýtať! Čím aktívnejší budeš, tým viac bodov získaš. Nikdy nevieš, či práve tebe pride pozvánka na augustový tréning úspešných. 🙂

Odhadovaná dĺžka podujatia 3 hodiny. Program a propozície podujatia sa môžu meniť. Vyhradzujeme si právo meniť program.