Projekty FGE vytvárame tak, aby spájali talentovaných mladých ľudí. Veríme, že práve tak sa rozvinie ich pravý potenciál. Stále hľadáme partnerov, ktorí nám chcú pomôcť zlepšiť životy mladých ľudí. Ako nezisková organizácia však poskytujeme naše projekty žiakom a študentom bezplatne.

Organizácia Future Generation Europe je odkázaná pri svojej činnosti na podporu tretích strán. Prehľad, ako nás naši doterajší partneri podporili môžete nájsť v sekcií sponzori.

ŠTUDENTI NA NAŠICH PROJEKTOCH

PARTNERSKÉ STREDNÉ ŠKOLY

ČLENOVIA TÍMU + DOBROVOĽNÍCI

PROJEKTY

OCENENIA

KOLEKTÍV

Počas 2,5 roka našej činnosti sme sa úspešne etablovali na poli vzdelávacích organizácií na Slovensku. Svedčia o tom úspechy našich projektov ako aj ocenenia Cena Karola Veľkého za projektovú činnosť 2015, Národná cena kariérového poradenstva 2016, Dobrovoľník roka 2016.

Našu činnosť zdobí už 6 zmysluplných projektov, ktoré pomáhajú mladým ľuďom uspieť.

Vieme, že vďaka Vašej podpore posunieme budúcu generáciu ešte ďalej. Boli by sme nesmierne vďační, ak by ste nám svojou podporou pomohli.

Ak našej činnosti fandíte, ponúkame Vám:

propagáciu našich partnerov,

tvorbu a sprostredkovanie spoločných projektov s partnermi,

sprostredkovanie a rozvoj schopností budúcich možných ľudských zdrojov našich partnerov.

Pracovať na rozsiahlych projektoch z pozície neziskovej organizácie nie je jednoduché. Ak nás chcete podporiť finančným darom, uvedené prostriedky využijeme na projektové náklady v súlade s cieľmi našej organizácie.

Naše číslo účtu je:

Bankové spojenie: Fio banka, a.s.

IBAN: SK9583300000002900765438

SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX

Do poznámky uveďte: „Vaše meno“ – finančný dar

PRÍBEHY ŠTUDENTOV

Našich projektov sa zúčastnilo už vyše 2000 študentov. Aký je ich príbeh? Príbehy