NETWORKING NIGHT

Cieľom tohto podujatia je zvýšiť povedomie o kariérnom a osobnostnom rozvoji pre mladých ľudí. Na Networking Night sa študenti stretnú s vystavovateľmi – firmami, neziskovými organizáciami a inštitúciami, a tak dostanú informácie o príležitostiach, ktoré im trh ponúka. Podujatie je určené predovšetkým pre všetkých vysokoškolákov a stredoškolákov, ale vítaný je každý, komu nie je jeho budúcnosť ľahostajná. Účastníci sa môžu tešiť na bohatý sprievodný program v podobe motivačných príhovorov a panelových diskusií na rôzne témy.

Podujatie Networking Night vzniklo pod hlavičkou projektu MiniErasmus, počas ktorého si študenti stredných škôl v priebehu jedného semestrálneho týždňa vyskúšajú vysokú školu na vlastnej koži, ešte pred podaním prihlášky.

Networking Night sa tradične organizuje v Bratislave počas projektu MiniErasmus. Najbližšie vydanie Networking Night sa uskutoční 18.11.2019.

 

Čo ponúka podujatie Networking Night?

r

Výstava príležitostí
Firmy, neziskové organizácie, možnosti vycestovať do zahraničia, start-upy a to všetko pod jednou strechou! Nenechaj si újsť príležitosť dozvedieť sa o všetkom o čom si doposiaľ nepočul. Uvidíš, že svet v ktorom žiješ, je oveľa väčší.
Už dnes môžeš meniť svoju budúcnosť.

r

Panelové diskusie a workshopy
Súčasťou nášho podujatia je aj bohatý program panelových diskusií zameraný na rozličné aktuálne spoločenské témy. Zapoj sa do viacerých paneloviek a spýtaj sa čo ťa zaujíma.

Ako lacno cestovať? Ako vyzerá súčasné politické dianie? Aké súčasné trendy poskytuje trh práce?
Všetko len na Networking Night!

r

Oddýchni si v chill-out zóne!
Vieme, že po pár hodinách nasávania nových informácií budeš unavený. Nevadí! Počas Networking Night si pre teba pripravujeme chill-out zónu, kde si budeš môcť oddýchnuť alebo sa aktívne zabaviť. Sranda v podobe virtuálnej reality, fotosteny alebo už len oddych vďaka jednoduchým tulivakom čaká na teba.

r

Jedinečná tombola
Aby bolo podujatie ešte zaujímavejšie, pripravili sme si pre teba tombolu. Nejde však o klasickú odrhovačku, ktorú zažívaš na každom plese. Lístok dostaneš za svoju aktívnu participáciu. Jednoducho príď za vystavovateľmi a porozprávaj sa s nimi. Ak budeš aktívny, dajú ti pečiatku. Niekoľko pečiatok si budeš môcť vymeniť za tombolový lístok.

Môžeš sa tak zapojiť do súťaže o skvelé ceny. Aj tombola môže byť zábava. Networking Night je toho dôkazom!