Čo ťa k nám privialo- ako si sa dozvedel o FGE a ako prebiehalo tvoje prijímanie?

Bol to taký jeden pekný večer na balkóne s vodnou fajkou, pivom a Matúšom. Myslím, že poznáte tie chvíle kedy sa z každého stane idealista ktorý chce zmeniť svet 😀

Prečo si sa vlastne rozhodol pre FGE, čo ťa motivovalo?

Mám takú teóriu. Keďže som toho dostal od života veľa, mal by som taktiež niečo životu aj vrátiť. Prečo? Pretože chcem od života ešte trochu viac a preto mu musím niečo dať aj späť. Môj známy mi raz povedal dobrú radu, pomáhaj ľuďom byť úspešnými vďaka tomu raz budeš aj ty. FGE je perfektný spôsob ako ľuďom posunúť informácie, ktoré ich posunú ďalej. Možno sa raz vďaka nim stanú úspešnými. Toto je veľmi silná myšlienka, vďaka ktorej som prišiel a nebudem tajiť, že mi trvalo kým som ju pochopil 😀

A kto si mimo FGE? –O čo sa zaujímaš? Študeješ/ pracuješ, máš nejaké aktivity aj mimo FGE?

Mimo FGE študujem externe právo. Pracujem na vymáhaní pohľadávok a rád sa zabávam. Mojím hobby sú rýchle autá a cestovanie.

 

Čo robíš rada vo voľnom čase?

Príjemným skĺbením voľnočasových aktivít je pre mňa výlet niekde na preteky, preferujem rallycross 😀 A neviem či sa dá povedať, že rád ale podstatnú časť volného času venujem učeniu.

Čo myslíš, aké príležitosti ti ponúka FGE? Alebo čo si už „získal“ tým, že si v tíme?

Veľa zážitkov a nových ľudí. Získal som viacero skúseností, ktoré by som inak asi nenadobudol, či už tie skúsenosti viem využiť v pracovnom alebo osobnom živote. A najdôležitejšie nových priateľov! Všetko sa dá naučiť, veľa veci sa dá kúpiť ale priateľov sa nedá kúpiť ani naučiť. Priateľstvá treba vybudovať a práve preto si myslím, že toto je najdrahšia vec ktorú tu získali aj iný.

Máš nejaké motto do života, ktorým sa riadiš?

Žiť život tak ako chcem ja a nie ako to chcú iný.

Viac o Nikolete sa dočítate tu: http://futuregenerationeurope.eu/nikoleta-nagyova/