Lead Up je mentorský program určený aktívnym žiakom stredných škôl, ktorí majú ambíciu zlepšovať sa pod vedením skúseného mentora. Profesionálny mentor je neoceniteľný zdroj vedomostí a skúseností. Je to práve mentor, kto ti môže pomôcť uchopiť talent a stať sa lídrom.
 

Práve vďaka Lead Up získaš odpoveď, ako reálne vyzerá tvoje budúce povolanie alebo ako rozbehnúť tvoj budúci biznis. Pomôžeme ti splniť tvoj sen – nezáleží na tom, aký veľký je. Vieme, že si len na začiatku tvojej cesty. Lead Up ti pomôže naplánovať tvoje kariérne ciele a nájsť tú najlepšiu cestu, ako sa k ním dopracovať.

Zapojením sa do projektu Lead Up budeš môcť vďaka mentorovi budovať krátkodobé i dlhodobé kariérne ciele. Mentor ti pomôže získať nové schopnosti, poskytne ti tipy, ako si vylepšiť životopis či portfólio. Mentor pracuje metódou 1 on 1 a to prostredníctvom osobných stretnutí, skype rozhovorov a emailovania si.

Netreba sa báť! Práve vďaka mentorovi sa výrazne zvýši tvoja šanca uspieť. Využi túto príležitosť a pridaj sa!

Program je pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku.

Čo ti ponúka program Lead Up?

Uč sa od najlepších!

Získaš mentora, ktorý ti pomôže priblížiť sa tvojim cieľom. Mentormi, zapojenými do nášho projektu, sú úspešné osobnosti vo svojom obore. Spôsob, akým budeš s mentorom pracovať na uskutočnení tvojich cieľov je pritom úplne na vašej dohode. Využi však túto príležitosť naplno.
Viac o mentoroch v projekte Lead Up TU.

"

Zaži mentorove pracovisko na vlastnej koži!

Okrem konzultácie tvojich cieľov ťa mentor zoberie na svoje pracovisko a ukáže ti, ako to všetko vyzerá naozaj. Mentee sa prostredníctvom „KARIÉRNEHO DŇA“ môže dozvedieť všetky praktické informácie, ktoré sa spájajú s prácou mentora.

"

Jedinečný tréningový program. Toto sa v škole nenaučíš!

Ako účastník projektu získaš možnosť zúčastniť sa série tréningových školení Lead Up, ktoré ťa lepšie pripravia na život a prax. Chceš vedieť, ako začať podnikať, správne komunikovať, prinášať riešenia alebo napríklad lacno cestovať? Ako účastník projektu Lead Up sa to dozvieš.

"

Staň sa súčasťou výnimočného kolektívu!

Ako účastník projektu Lead Up budeš mať možnosť spoznať ľudí ako si ty a vytvoriť komunitu tých najlepších. Program ponúka sústredenia účastníkov ako aj networkingové príležitosti zamerané na rozvoj siete kontaktov menteeho.

"

Hlavný partner programu  

PRÍBEHY ŠTUDENTOV

Našich projektov sa zúčastnilo už vyše 3500 študentov. Aký je ich príbeh?
Príbehy