Chcem sa zapojiť do programu Lead Up!

Skvelé! Najprv si však pozorne prečítaj podmienky. Chceli by sme obzvlášť upozorniť, že sme zaviedli manipulačný poplatok vo výške 10€.

REGISTRÁCIA UKONČENÁ!

Môžem sa práve ja zúčastniť projektu Lead Up?
Na úspešné prijatie do projektu Lead Up musíš spĺňať nasledovné požiadavky:

žiak ktorejkoľvek strednej školy na Slovensku,

vek minimálne 15 rokov,

časová dostupnosť a ochota zúčastňovať sa spoločných podujatí programu,

komunikatívnosť.

V registrácií budeš mať väčšiu šancu, ak:

sa vieš odlíšiť a zaujať originalitou,

vieš jasne opísať svoje očakávania od projektu,

vieš zdôvodniť, prečo ti mentor pomôže dosiahnuť tvoj cieľ.

Ako sa môžem zapojiť do projektu Lead Up?

Dbaj na to, aby si formulár vyplnil/a naozaj dôsledne. Na zle vyplnenú prihlášku nebudeme prihliadať. Registrácia slúži na to, aby sme sa o tebe dozvedeli čo najviac. Je dobré, keď nám čo najpresnejšie uvedieš aký máš cieľ a s čím chceš aby ti Lead Up pomohol. Chceme, aby Lead Up bol naozaj tou zmenou v živote, po ktorej túžiš.

Urči si cieľ. Chceš pomôcť svojej škole alebo mestu a zorganizovať nejakú prospešnú akciu? Chceš si založiť svoje občianske združenie a pomáhať iným? Chceš sa naučiť ako sa stať politikom, podnikateľom, umelcom, vedcom alebo iné? Chceš vedieť aké schopnosti musíš mať aby si sa dobre zamestnal? S tým všetkým a s mnoho iným ti vie Lead Up a mentori pomôcť. Neboj sa, vieme, že si na začiatku tvojej cesty. Sme tu preto, aby sme tvoj potenciál ukázali a ty si mohol/mohla zažiariť.

Ber na vedomie, že síce môžeš označiť preferenčného mentora, ktorého by si chcel mať, môžeme ti ale prideliť niekoho iného. Našou úlohou bude prideliť ti mentora, ktorý ti najlepšie vie pomôcť dosiahnuť tvoj cieľ. Neboj, máme v tom 4 ročnú prax, vyberieme ti toho správneho. 🙂

Po vyhodnotení registračných formulárov zašleme akceptačný mail len prijatým účastníkom. V rámci akceptačného mailu sa bližšie dohodneme na obsahu tvojho mentoringu a oznámime ti podrobnosti ohľadom prvého stretnutia Lead Up – Starter Meeting vo februári 2019.

Prečo sa zapojiť do projektu Lead Up?

Mentorka Šárka a jej mentee Silvia – ročník 2016

 

Sleduj nás aj na facebook fanpage Lead Up.