Projekt Lady Up 2018 je bezplatný program, ktorý podporuje Accenture Nadačný fond – Nadácia Pontis.

Lady Up 2018 bol pod záštitou speváčky Celeste Buckingham.

 

FGE predstavuje mentorský program Lady Up, určený pre študentky stredných a vysokých škôl, ktoré majú ambíciu zlepšovať svoje manažerské kompetencie alebo nabrať odvahu rozbehnúť vlastné podnikanie pod vedením skúsenej mentorky. Je to program, ktorý sa na biznis pozerá z tvojej perspektívy – mladého dievčaťa, ktoré si chce splniť svoj sen no má obavy a nevie kde začať.

Aj tebe však znepríjemňujú cestu prekážky špecifické len pre ženy v biznise. Rozmýšľala si niekedy nad tým aké ťažké bude zladiť jedného dňa biznis a rodinu? Vieš si skutočne určiť svoju hodnotu a získať dostatočnú sebadôveru rozbehnúť sa? Vieš ako správne komunikovať alebo delegovať úlohy iným?

Byť ženou v biznise nie je jednoduché. Lady Up je tu však preto aby ti pomohol prekonať všetky začiatočné prekážky s pomocou tých, ktorí už vedia ako na to. Úspech ti pomôžeme dosiahnuť jedinečným tréningovým programom a dohľadom skúsenej mentorky – úspešnej ženy v biznise,ktorá s tebou pracuje metódou 1 on 1 a to prostredníctvom osobných stretnutí, skype rozhovorov a emailovania si.

 

Projektové vymedzenie

Samotný projekt trvá približne 8 mesiacov, začínajúc v polovici novembra. Okrem individuálneho mentoringu s mentorkou, pre účastníčky pripravujeme aj víkendové podujatia. Viac o plánovanom Lady Up 2019 sa dozvieš na prelome rokov 2018 a 2019.

 

 

PRÍBEHY ŠTUDENTOV

Našich projektov sa zúčastnilo už vyše 3500 študentov. Aký je ich príbeh?
Príbehy