Máš nápad ako pomôcť iným vo svojom okolí ale zároveň chceš aby pri tom niekto pomohol aj tebe? My sme tieto dve veci spojili.

FGE ti prináša regionálny tréningový projekt Born to Succeed, inšpirovaný mentorským programom Lead Up. Ak máš nápad ako vylepšiť svoj región ale nevieš ako na to a zároveň chceš spoznať niekoho, kto ťa prakticky naučí ako zrealizovať svoje plány a poradí čo s budúcnosťou, tento program je tu práve pre teba.

Prečo je Born to Succeed regionálnym projektom? Táto otázka je sama o sebe spojená s podstatou projektu. Ako Future Generation Europe veríme, že v regiónoch sa nachádza veľké množstvo mladých ľudí s nápadom. Ver nám, že vieme aké ťažké je urobiť prvý krok. Niekedy sa proste zľakneme. Born to Succeed je tu preto, aby si sa stal súčasťou komunity, ktorá hľadá riešenia a nie výhovorky. Born to Succeed ťa obklopí ľuďmi, ktorým sa tvoje nápady nebudú zdať smiešne, ale pomôžu ti ich zrealizovať.

"

V roku 2018 sa bude pilotný ročník BtS organizovať v pôsobnosti regionálneho tímu FG Košice (regióny Košice a Prešov).

Ak však chceš BtS aj vo svojom regióne, neváhaj nás kontaktovať na regiony@futuregenerationeurope.eu

Ako si to mám predstaviť?

Born to Succeed sa ťa snaží naučiť čo najviac praktického „za pochodu“. Nemusíš však byť na to sám! V BtS môžete spoločne pôsobiť pod jedným trénerom a pracovať na jednom projekte/aktivite až 3 osoby!

Na začiatok nám v registrácií navrhni akým nápadom by si chcel zlepšiť svoj región. Nemusí ísť o žiadnu obrovskú vec – stačí, aby daná aktivitka, mini-projekt bola zrealizovateľná a naozaj zlepšovala tvoje okolie. (samozrejme, čím na viac si trúfaš, tým viac sa dokážeš odlíšiť a zaujať 🙂 )

Ak budeš vybraný, staneš sa TRAINEE v našom projekte a my tebe alebo tvojmu tímu pridelíme TRÉNERA, ktorý sa ti bude snažiť pomôcť pri realizácií tvojho nápadu. Keďže tréneri v projekte budú úspešné osobnosti vo svojom odbore, v našom projekte zohrajú aj úlohu akéhosi kouča. Vďaka projektu ti tak pomôže osobne sa rozvinúť a získať čo najviac odpovedí týkajúcich sa tvojej budúcnosti.

Režim komunikácie si s trénerom nastavíš/te podľa vašich potrieb. Budeš mať tak dostatok času, aby ti tréner pomohol zlepšiť sa a aby ti pomohol s rozbehom svojej aktivitky.

V záverečnej fáze projektu by si mal za pomoci trénera ako aj regionálneho tímu FGE zrealizovať svoj nápad alebo nápad vášho tímu v regióne. Realizácia nápadu je výstup nášho projektu.

PS: Tvoj tréningový vzťah môže pokračovať dávno po tom, čo sa skončí projekt! Vďaka BtS tak môžeš získať priateľa na celý život!

Pre koho je Born to Succeed určený?

Pokiaľ si žiakom strednej školy v samosprávnych krajoch, Košice, Prešov vo veku od 16 rokov alebo pokiaľ si študentom vysokej školy vo veku do 26 rokov v samosprávnych krajoch Košice, Prešov a zároveň máš nápad ako zlepšiť svoj región -> tento projektu je tu priamo pre teba.

Zaujala ťa táto predstava? Ponúkame ti bezplatne:

Tvojho individuálneho trénera v projekte!

Tréningom získaš odporúčania, rady a názory skúsenej osobnosti, ktorá sa ťa bude snažiť nasmerovať a pomôcť ti podniknúť kroky potrebné pre zrealizovanie tvojho projektu/aktivity. Zároveň sa tréner bude snažiť pomôcť ti dosiahnuť tvoje osobnostné zlepšenie. Koncom projektu však tréning skončiť nemusí. Máš tak možnosť získať v osobe trénera priateľa a poradcu, ktorý ti bude ochotný pomôcť aj po skončení projektu.

Prostredie pre vznik tvojho nápadu!

Ľudia okolo Born to Succeed – tréneri ako aj členovia regionálneho tímu FGE sú tu preto, aby ti pomohli zrealizovať tvoj nápad. Táto komunita ľudí ti pomôže, povzbudí ťa a ukáže ti, že keď chceš tak sa to dá. Sme takí, ako ľudia, ktorí nás obklopujú.

Neboj sa do nášho projektu zapojiť aj so známymi. Je najkrajší pocit, keď spoločne nájdete spôsob ako niečo okolo seba zlepšiť.

Sprievodné podujatia k projektu!

Ponúkame ti sprievodné podujatia počas projektu, zamerané na zlepšenie tvojej aktivity/projektu, získanie skills potrebných pre úspech alebo networking s ostatnými v rámci komunity. Všetky sprievodné podujatia sú bezplatné.

Pridaj sa do projektu Born to Succeed. Ukážme spolu, že aj v našom regióne vznikajú skvelé nápady, ktoré stoja za to. Táto komunita čaká len na teba!